За едно "Имаш поща"!

  • 2 737
  • 24
Преди определен брой предавания ,в едно такова на "Имаш поща" две майки изказвали благодарност на някакъв лекар,помогнал им да забременеят с близначета,дори!Интересувам се някой ако го е гледал-за кой доктор е ставало дума и случайно някакви координати?Доколкото разбрах е бил някъде в Красно село,но информацията ми е оскъдна и объркана,а може би и погрешна,тъй като ми е дадена от възрастен човек,знате им фантазиите!
Но все пак-има ли някой,който да е гледал това предаване?Жените не са можели да забременеят,той им бил помогнал страшно много,имали си сега дечица,даже едната или двете- близначета и т.н.т,бил невероятен лекар!
Виж целия пост
# 1
д-р Стаменов от клиника Малинов.
Чува се, че е добър специалист, но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.
Виж целия пост
# 2
http://www.invitro-bg.com/ това е сайта на клиника Миланов.Дано ти свърше работа!Успех!!! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 3
Но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.
И защо?  Grinning
Виж целия пост
# 4
Но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.
И защо?  Grinning

Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing
Виж целия пост
# 5
__ZLATO__, това е моят доктор, а ти добре ми знаеш историята...

Не мисля, че имаше нещо преувеличено, той заслужава тази реклама или медийна изява....

Успех... знаеш за какво!!! Praynig
Виж целия пост
# 6
Гледах предаването. Много ми хареса излъчването на този човек. Предполагам историята на майките не е само медийна изява  Naughty Беше трогващо.
Виж целия пост
# 7
Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing
Мерси  Laughing
Всеки се отблагодарява както може  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.
Виж целия пост
# 9
Дано да има повече такива като него! Hug
Виж целия пост
# 10
Пробвай, но при него в момента дават час за първи преглед за Септември - Октомври. Вчера звънях да си запазя час и ме изненадаха неприятно, явно наплива след предаването е огромен.
Виж целия пост
# 11
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.
  202uu
Вярвайте ми, при всички лекари, които са много добри в своята област, има известни и богати пациенти. 
Виж целия пост
# 12
Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing
Мерси  Laughing
Всеки се отблагодарява както може  Simple Smile

И коя е Мая Савова?!
Виж целия пост
# 13
На Крум Савов булката  Grinning
Имат близначета момче и момиче - да са им живи и здрави.
Виж целия пост
# 14
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.


От отзивите, които съм чувала и аз мисля така!
Много ми хареса в предаването - излъчваше спокойствие и въобще готин, като човек, което е важно за да си добър в професията си!
Дано има повече доктори като него!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия