Първоаприлска - практически шеги

  • 7 998
  • 138
Гледам във фемилифън разни предложения за шеги на чужд гръб, дето се вика  Mr. Green

Като да залепиш с канокулит пред прага няколко по-едри монети и да гледаш как роднини и гости се мъчат да ги отлепят.
Или да тропосаш всички гащи на Л.С. едни за други откъм страничния шев.
Да бутнеш стрелката на часовника и да го събудиш рано-рано за работа.
И т.н.
Още идеи?
Виж целия пост
# 1
Казаха ми преди време нещо, което винаги съм искала да изпробвам, но за съжаление може да се приложи само на старите душове.
Развърта се, значи, душа, сипва се вътре едно Степ-че на прах (най-добре червено или зелено) и се чака Милото да влезе в банята и да пусне водата  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Запис Peace
 Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Подменяш носните кърпички в джоба на сакото му с дантелени гащички.
Виж целия пост
# 4
Развърта се, значи, душа, сипва се вътре едно Степ-че на прах (най-добре червено или зелено) и се чака Милото да влезе в банята и да пусне водата  Twisted Evil
И с новите става - отвинтваш слушалката от маркуча... Това обезателно ще го приложа.
Виж целия пост
# 5
Развърта се, значи, душа, сипва се вътре едно Степ-че на прах (най-добре червено или зелено) и се чака Милото да влезе в банята и да пусне водата  Twisted Evil
И с новите става - отвинтваш слушалката от маркуча... Това обезателно ще го приложа.

И аз, и аз  Mr. Green Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Обичайните неща - подменена паста за зъби с крем за бръснене, смяна на езика на телефона с джигитайски...
Виж целия пост
# 7
"съседа те търси"-и човекът отива да види за какво  Laughing
Виж целия пост
# 8
Подменяш носните кърпички в джоба на сакото му с дантелени гащички.
Ми като не си носи?
Но мога да бутна едни тантелени прашки, после да ги намеря и да вдигна луд скандал, мда.
Виж целия пост
# 9
 #Cussing out "Изтегли 423 лева от банката - сметката за тока дойде и е огромна!"
Виж целия пост
# 10
 Joy Вие сте луди ooooh!
А Дона с този Степ е извратена Mr. Green
Не, че няма да пробвам
Виж целия пост
# 11
Подменяш носните кърпички в джоба на сакото му с дантелени гащички.
Пъхаш му в куфарчето някой от дамските си уреди - епилатор, вибратор....
Виж целия пост
# 12
охохоо  Laughing
степчето си го записвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
 Joy Joy Joy


Записвам се с идеята да ду сложите мръсните чорапи под възглавницата
Виж целия пост
# 14
Един познат беше пробил дупка на стария си тухлен блок, точно на гърба на пощенските кутии. И когато една баба бръкнала в кутията..., на практика се здрависала с него. Щяла е да умре жената...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия