Кой сега е номер едно на икономическите университети в България???

  • 10 880
  • 112
Покрай Европейския съюз и акредитацията на Университетите в България се изказаха доста мнения и се обявиха за топ 3 на Университетите: Свищов, София и Варна smile3529

Според вас къде е най-престижното и най-доброто икономическо образование все пак?!? Вие сте...  Peace



Допълнителна анкета във връзка с темата:

"Вечният" или работещ студенти по...?
Виж целия пост
# 1
дискриминатион
само икономическите ли са номер ино

 инъче съм пристрастна
"Икономически университет'' - Варна
Виж целия пост
# 2
Тук питанката е за икономическите, на база изказвания в пресата и телевизията  Peace
Виж целия пост
# 3
А моя университет защо го няма в анкетата  newsm78
Виж целия пост
# 4
Варна  newsm80 newsm80 newsm80

защото в него съм учила  Wink Но според мен всички изброени стават  Peace
Виж целия пост
# 5
Мацка, уточни в заглавието (ако искаш де), че става въпрос за икономически  Hug
Виж целия пост
# 6
МВБУ ее №1
Виж целия пост
# 7
Става дума за топ 3 според изкавания в пресата и телевизията... Иначе при други обстоятелства щях да напиша всички възможно, но в България те са не по малко от 50 университета  Peace
Виж целия пост
# 8
Все още нямам опит в тази сфера но до колкото съм чувала мнения на хора учили в УНСС, в Свищов и във Варна като цяло най-добри отзиви съм чувала за университета в Свищов. Преподавателите били на ниво. Лекциите са редовни и подготовката е много добра.
Това е което аз съм чувала... Дали е така не мога да твърдя със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 9
Разбира се в Свищов. То за това е Стопанска Академия. Аз съм учила в УНСС и след това магистратура във В. Търново и разбира се 50% от преподавателите бяха от Свищов. Не правя реклама, защото нямам нищо общо нито със Свищов нито с Университета, но всеки, който посочи от другите отговори знае, че все пак образованието в Свищов се цени най-много
Виж целия пост
# 10
Малко съм пристрастна, но все пак ще се изкажа. Завърших преди година и половина, специалност Международно отношения (не МИО, само МО) в УНСС и съм много доволна от образованието си. Подробности няма да пиша, но който иска може да научи много неща там  Peace
Виж целия пост
# 11
Мис Бу да не мислиш, че тези хора, които правят статистиката са учили във всичките 100 университета примерно  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Мис Бу да не мислиш, че тези хора, които правят статистиката са учили във всичките 100 университета примерно  Mr. Green

А, аз се изтрих Mr. Green понеже авторката си редактира заглавието междувременно.
Виж целия пост
# 13
Интересно,  за  икономическите  факултети  в университетите в Пловдив никой  нищо  не   споменава !?  Вярно,   не  става   дума  за  цяло  икономическо  висше училище , но все  пак си мисля,  че  хиляди   студенти  завършват  икономика  тук... newsm78
Виж целия пост
# 14
Според родители, чиито деца ще кандидатстват икономика, този в Свищов е най-предпочитан. И май най-трудно се влиза в момента там.
Това ако може да се счита за показател, значи той е №1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия