д-р Стаменов

  • 1 952
  • 7
Здравейте,
зврънях в клиниката на д-р Стаменов, но ми отговориха, че има свободни часове чак през септмври. Нямам толкова време за чакане. Посъветвайте ме какво да направя, за де си уредя по скорошен час
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
е.. ако държиш да си точно при Стаменов.. не знам как ще стане.
ако не ти се чака до септември, вариантите са два - или да си запишеш час при д-р Персенска, която е от неговия екип, или да отидеш в друга клиника.
Виж целия пост
# 2
Явно след предаването на Гала "Имаш поща" много дами са пожелали именно д-р Стаменов да ги лекува.Аз си записах час при него през февруари преди предаването за последния ден на март.Моя приятелка след предаването си е записала час за юни.
Виж целия пост
# 3
Рекламата на едно предаване... Въпреки всичко обаче - дано чакането  си заслужава, а пък от информация от форума може да се отиде и при друг кадърен доктор....
Виж целия пост
# 4
Момичета ,четох някъде ,че в клиниката на д-р Стаменов работят със Здравната каса.Някой знае ли дали това се отнася и за цветна снимка и лапароскопия? Hug
Виж целия пост
# 5
Лори, аз правих там цветна снимка без участието на касата. За лапароскопия съм чувала че имат договор с касата. За по-сигурно се обади и питай.
Виж целия пост
# 6
Жабче, благодаря ти, така ще направя.
Виж целия пост
# 7
лапарото не се поема от касата при д-р Стаменов, но има и други добри лекари -д-р Владимиров, д-р Щерев и др. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия