Отзиви за кафе СЛИМ ЛАЙТ!!!

  • 1 246
  • 9
понеже във аптеката нямаше вита Голд-аптекарката ми препоръча това.Има ли някой който го е пил.Или да си търся витаголда newsm78
Виж целия пост
# 1
И това съм пила - не се отслабва. Grinning
 
Виж целия пост
# 2
зави си-защото аз със Витаголд лятото отслабнах 13кг.Сега съм качила и затова пак ще си пия кафенцето  bouquet
Виж целия пост
# 3
това витаголд става ли за кърмачки  newsm78
Виж целия пост
# 4
мисля че не newsm78
Виж целия пост
# 5
мила току що прочетох брошурката-не става за бремени ,кърмачки и лица болни от хипертония  bouquet
Виж целия пост
# 6
понеже във аптеката нямаше вита Голд-аптекарката ми препоръча това.Има ли някой който го е пил.Или да си търся витаголда newsm78

много са различни. от слим лайт ходех до вц-то като за световно и не ми беше гот.
Виж целия пост
# 7
понеже във аптеката нямаше вита Голд-аптекарката ми препоръча това.Има ли някой който го е пил.Или да си търся витаголда newsm78

много са различни. от слим лайт ходех до вц-то като за световно и не ми беше гот.

Аз пия Витаголд, но за това кафе не бях чувала  newsm78 Би ли казала какви са му съставките  Praynig Предполагам имаш листовката или си спомняш ориентировъчно, моля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
натурален екстрат от кафе2,2гр,,концентриран натурален екстрат от водорасли от вида  Хлорела и спирулина0,3гр това е което пише  bouquet
Виж целия пост
# 9
натурален екстрат от кафе2,2гр,,концентриран натурален екстрат от водорасли от вида  Хлорела и спирулина0,3гр това е което пише  bouquet

 Rolling Eyes Хммммм, еми тези съставки не ги разбирам (екстрата и т.н.). Не се навих да си го взема, а и от Витаголда съм доволна  Peace Благодаря за отговора (аз да събера малко инфо за всеки случай, можеше и да ми шукне да пробвам)  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия