AVON само за представители - 10

  • 13 588
  • 298
Хайде мили представителки, заповядайте на новата тема - 11 по ред!!!

Старата тема
Брошура К 05

Нетна оферта 06
Брошура К 06

Виж целия пост
# 1
Aз ли нещо не съм у ред newsm78-виждам само 5 странички.Или нещо не правя както трябва newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
 smile3501 smile3525
Виж целия пост
# 3
Да бе верно. Thinking И на мен ми излизат страниците до перлите само.... Whistling
Виж целия пост
# 4
клик
Виж целия пост
# 5
Aз ли нещо не съм у ред newsm78-виждам само 5 странички.Или нещо не правя както трябва newsm78 Rolling Eyes
Изчакайте да качи целия каталог Wink
Виж целия пост
# 6
оставете я да ги качи, де Simple Smile
преди малко беше само 1  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Нали написах в старата тема и в другата, че в момента ги качвам, малко по-спокойно само....въоръжете се с търпение... все пак каталога е 150 страници!!!! Wink
Виж целия пост
# 8
Нали написах в старата тема и в другата, че в момента ги качвам, малко по-спокойно само....въоръжете се с търпение... все пак каталога е 150 страници!!!! Wink
Чакаме Laughing  bouquet.Аз реших,че повредата е в моя телевизор Crazy-затуй питам Embarassed
Виж целия пост
# 9
клик
Виж целия пост
# 10
 Hug Heart Eyes За каталога  Hug
Виж целия пост
# 11
Олееее то луда работа да качваш тоз каталог!!! Аз друг път само знам да мрънкам!!!!!  Embarassed Embarassed  ooooh! ooooh! Срамммммм.... Предлагам да се редуваме... наистина много време отнема, аз днес цял ден се занимавам с него!! Embarassed А като знам, че все едни и същи момичета качват и ние все ги юркаме... стана ми неудобно!!!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Така е, доста време отнема Simple Smile

Аз си намерих кашончето и сега сядам да си го разглеждам newsm44 
Виж целия пост
# 13
цъф
Виж целия пост
# 14
Кате дано не е много нагло,ама има ли нетна и какви са демотата? Embarassed  Whistling  Hug   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия