интеграционните добавки

  • 1 030
  • 7
има ли нещо вярно в слуха, че ще ги спират.Получих някакво съобщение което е неразбираемо. Синът ми е с 95% инвалидност. Възможно ли е да ми спрат гнусните им 100лв.Дебелата Масларова и трябват  пари за гащи Кавали сигурно.
;
Виж целия пост
# 1
има ли нещо вярно в слуха, че ще ги спират.Получих някакво съобщение което е неразбираемо. Синът ми е с 95% инвалидност. Възможно ли е да ми спрат гнусните им 100лв.Дебелата Масларова и трябват  пари за гащи Кавали сигурно.
;

 newsm11  За жалост не мога да ти подам актуално инфо, аз за 14 години и една стотинка не съм взела от държавата, дано не се налага да си търся и аз тия права някой ден, ще ми скъсят живота съвсем.
Виж целия пост
# 2
Не съм чувал за такива гащи, но кликни тук и си задай въпроса на социалните работници.
Най добре препиши съобщението, което си получила и ги питай какво искат да ти кажат.
Виж целия пост
# 3
Не, днес бях при социалните, за да си подам молба за детски. Жената ми каза, че ще ми плащат всички пари, които ми се полагат за Гого докато има ТЕЛК, а той е до 2009г. и след това като го продължа отново. Така че не вярвам да има нещо ново.
Виж целия пост
# 4
Интеграционни наричат тези по чл.42.Тъй като промениха критериите е възможно  част от тях да отпаднат.
Виж целия пост
# 5
Не, днес бях при социалните, за да си подам молба за детски. Жената ми каза, че ще ми плащат всички пари, които ми се полагат за Гого докато има ТЕЛК, а той е до 2009г. и след това като го продължа отново. Така че не вярвам да има нещо ново.

Така е. И на мен така ми отговориха.  Peace
При нас отпаднаха добавките за лекарства, понеже касата не покрива нищо от медикаментите, които пие. И си ми казаха, че и да пусна молба - добавки няма да има. (Нещо логиката ми убягва, ама за 8 лв. не ми се занимава)
Виж целия пост
# 6
Не търси логика там, където няма.
Виж целия пост
# 7
NQMA TAKOVA NE6TO AKO IMA6 PROBLEM SE OBARNI KAM   ;ZAKRILA NA DETETO Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия