Кафяво течение преди цикъл?

  • 31 907
  • 19
Здравейте, някой имал ли е подобен проблем? Миналия месец имах кафяво течение, след което ми дойде. И сега отново се повтаря:(
Виж целия пост
# 1
След раждането/с операция/ бях така няколко месеца.В началото започваше почти седмица по-рано.Чак на този цикъл/след 18 месеца/ ми дойде директно и то с ПМС/а така се надявах да е изчезнал завинаги/.
Виж целия пост
# 2
Здравейте, някой имал ли е подобен проблем? Миналия месец имах кафяво течение, след което ми дойде. И сега отново се повтаря:(
Най-добре върви на преглед при гинеколог!!!  Peace
Виж целия пост
# 3
Здравейте, някой имал ли е подобен проблем? Миналия месец имах кафяво течение, след което ми дойде. И сега отново се повтаряSad

И при мен е така, но лекаря при когото отидох на преглед, каза че това е нещо нормално, щом няма някаква натрапчива миризма! Успех!  Hug
Виж целия пост
# 4
Аз посетих лекар.Отговорът беше ,че има промяна във функцийте на жълтото тяло.Изписа ми хапчета,който обаче аз не пих и след наколко месеца започна да изчезва.
Виж целия пост
# 5
И аз имах такъв проблем ,а когато отидох на гинеколог ми каза,че е на хормонална основа!Изписа ми Герикапс(комбинация от витА+витЕ) и сега нямам проблеми!Не е лошо да посетиш твоя гинеколог-може да има друга причина!Успех! Peace
Виж целия пост
# 6
И аз ходих на гинеколог по същата причина - няколко дни преди да ми дойде, започва леко кафеникаво зацапване. Неговото мнение (след преглед, де) също беше, че е нормално и няма нужда да пия хапчета (които и без друго не смятах да пия, просто исках да съм сигурна, че няма киста или нещо друго). Вероятно хормоните са разбалансирани по някаква причина (при мен подозирам, че кърменето играе голяма роля, защото никога преди второто раждане не ми се е случвало).
Виж целия пост
# 7
на хормонална основа е PeaceМоже да е розово също
Виж целия пост
# 8
Мен пък винаги(и преди да родя и след това)кафявото течение ми е последните 1-2 дена.
Виж целия пост
# 9
Преди няколко години, така ми започваше. Аз не се впечатлих и неусетно изчезна.
Виж целия пост
# 10
По принцип продължително кафяво течение преди същинската менструация е знак за хормонален дисбаланс или по-точно недостатъчен Прогестерон. Изписват се хормонални препарати, които съдържат прогестерон - обикновено лекарите изписват Дуфастон, който се приема във втората фаза на цикъла т.е. след овулация. Би трябвало от него да се нормализират нещата.
Виж целия пост
# 11
Да, имам същото и бях на гинеколог. Диагноза- хормонално разстойство. Лечение- хапчета. Не ги пих, сега го няма, но не съм сигурна, че пак няма да се появи. Най- добре и ти да отидеш на преглед. Успех!
Виж целия пост
# 12
По принцип продължително кафяво течение преди същинската менструация е знак за хормонален дисбаланс или по-точно недостатъчен Прогестерон. Изписват се хормонални препарати, които съдържат прогестерон - обикновено лекарите изписват Дуфастон, който се приема във втората фаза на цикъла т.е. след овулация. Би трябвало от него да се нормализират нещата.

точно така е.
Айде и аз в групата. От близо 2г. съм тъй  Tired
След 4-5 дни ми излизат резултатите от АГ прегледа. Да видим какви ще са и какво ще е лечението ми. Но определено няма да пия хормони  Naughty
Виж целия пост
# 13
Имах такъв проблем и се оказа, че причина е полипа в шийката!
Виж целия пост
# 14
Мен пък винаги(и преди да родя и след това)кафявото течение ми е последните 1-2 дена.

И при мен е в последните дни... дали пак е на хормонална основа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия