подут стомах

  • 2 093
  • 9
Здравейте момичета.Опитвам се да отслабна:
сутрин съм на 4 лъжици овесени ядки /накиснати в кисело мляко/+кафе+ябълка
на обяд - ябълка + кафе
вечер-салата от моркови с оцет+сирене

и имам чувството че ще се пръсна,като балон съм.Толкова ми е подут корема че повече няма накъде.Какво да правя,дайте съвет..ще съм Ви много благодарна newsm78

п.п Пих Еспумизан. като го пия добре,но до вечерта пак съм си същата балонка  Blush
Виж целия пост
# 1
колит ooooh!

и аз съм така,тук имаше тема,но не мога да я открия деже едни хап4ета бях си записала,ама незнам къде съм сложила бележката Embarassed

ако някой каже как се казваха ще е супер
Виж целия пост
# 2
Такова състояние се лекува сравнително лесно с акупунктура, а може би и с някои хранителни добавки.
Виж целия пост
# 3
И аз имам същия проблем. Според мен е от овесените ядки и от зелето.
За мен си обяснявам, че ми се е раздразнил стомаха и по-добре ми се отразява топла храна.
Виж целия пост
# 4
Ами пийте Еспумизан де.
Виж целия пост
# 5
Газирано и уригване!
Виж целия пост
# 6
Такова състояние се лекува сравнително лесно с акупунктура, а може би и с някои хранителни добавки.

бре,бре....тази акупунктура..... newsm78 направо да се чуди човек!!!!!!!
тя всичко лекувала... Mr. Green то не бе дискова херния,дископатия.....сега пък и подут стомах!!!!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ами пробвай сутрин на гладно да изпиваш по една чаша  вода, но леко затоплена, а не гореща.    Naughty   Някои слагат във водата и/или мед и лимон. При мен като че ли това дава известен резултат и стомаха ми не се подува така, както преди. Успех!  thumbsup
Виж целия пост
# 8
По-добре да спреш тази диета,защото може да си докараш колит или гастрит.После много бързо ще си върнеш килограмите.По-добре ограничи хляба и сладкото за няколко месеца,избягвай и да вечеряш късно.
   Стомашните проблеми се задълбочават точно пролетно време.
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви за отговорите...ще опитам с топлата вода сутрин и ще зарежа овесените ядки...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия