Конкурс за детска рисунка "Пролетна приказка"

  • 1 589
  • 10
Момичета,
Крайния срок за предаване на рисунки за конкурса "Пролетна приказка" наближава, затова си позволявам да ви напомня отново за него.
Хайде покажете творчеството на децата си. Очакваме ви.   bouquet


П О К А Н А      П О К А Н А      П О К А Н А      

Сдружение „Настоящи и бъдещи майки”
ви кани на детски празник „Пролетна приказка”
15 април 2007 г. от 11.00 ч.
Дом на културата „Средец” (до парк „Заимов”)

Веселбата включва:
-   детско театрално представление


-   конкурс за детски рисунки на тема „Пролетна приказка”

с награди предоставени от „Хиполенд”,
разпределени в три възрастови групи – до 6, до 9 и над 9 години
-   откупуване на рисунките

По време на театралното представление родителите ще имат възможност да участват в дискусия за неравностойното положение на
семействата с едновременно родени деца – близнаци, тризнаци и т.н., която ще се проведе в кафенето на Дом на културата „Средец”.

Цена на билет за участие в детския празник: 3 лв. за възрастен, 3 лв. за едно дете и 2 лв. за всяко следващо.


Детските рисунки за конкурса трябва да бъдат изпратени до 5 април 2007 г. на адреса на сдружението – София 1124, ул. „Н. В. Гогол” № 9, ап. 5
Или предадени лично до 10 април 2007 г. на

Женя Вълова (писна ми) в  City Center Sofia
Ина Игнатова (Cruela D'Evil) в ЦУМ
Атанаска Иванова (Nasinda) за района на Люлин

Рисунките трябва да бъдат формат А4, като на видно място са написани имената и възрастта на художника, както и телефон за контакт с родителя.

Жури от СНБМ ще отличи победителите в трите възрастови групи и ще връчи награди.
Наградените рисунки ще бъдат използвани от СНБМ за целите на предстоящи кампании.
Останалите ще бъдат изложени и предложени за откупуване по време на празника.

Всички набрани средства ще бъдат използвани за организирането през месец юни на кръгла маса с представители на държавната и местната
власти и медиите по проблемите на семействата с едновременно родени деца. Очакванията на СНБМ са чрез широка дискусия и партньорство
с институциите, да се достигне до удовлетворяващи всички страни решения, в резултат на които да се изгради социално справедлива правна
уредба по отношение на едновременно родените деца и техните семейства.

Събитието се организира със съдействието на NUK.

Медийни партньори
www.bg-mamma.com
www.deteto.info
[/color]
Виж целия пост
# 1
Приемам при мен рисунки до понеделник вечерта в Ситито пред Хемус или в района около НДК
Пишете на лични за точни координати  Hug
Виж целия пост
# 2
В почивните дни мога да ги приемам и аз на който му е по-удобно в района на Ботев или Централна гара/Централна автогара.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!
Виж целия пост
# 4
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!

Благодаря!   bouquet
А да очакваме ли рисунки и от твоите деца?
Виж целия пост
# 5
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!

Благодаря!   bouquet
А да очакваме ли рисунки и от твоите деца?

Не сме от София, съжалявам.... Ама доколкото знам има вероятност нашите рисунки после да дойдат при вас... Има някаква договорка, по принцип щерката обича да рисува... Ще рисуваме и дано стигнат до вас.....
Виж целия пост
# 6
Не сме от София, съжалявам.... Ама доколкото знам има вероятност нашите рисунки после да дойдат при вас... Има някаква договорка, по принцип щерката обича да рисува... Ще рисуваме и дано стигнат до вас.....

Конкурса е за децата от цялата страна, не само от София. Така че чакаме рисунките. Grinning
Виж целия пост
# 7
Много хубаво начинание, пожелавам ви успех!!!! Hug
Ако сътвори нещо щерката, дето да е за пред хора, може и да се включим.  bouquet
Виж целия пост
# 8
В поканата съм пропуснала да напиша, че ще има още награди и от Пумпелина. Така че има още малко време дечицата да рисуват и да се борят за наградите.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Виж целия пост
# 10
Утре е последния шанс за приемане на рисунки , при мен , в Ситито
Днес ми изпратиха 20-на рисунки от дома в Доганово  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия