чоплите ли семки

  • 2 531
  • 65
абе, гледам ги тия випове в Брадъра, чоплят слънчоглед на поразия Rolling Eyes
много ми е странно и по улиците като видя накоя мадама, уж наточена, пък върви и човърка и плюе като папагал...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не, мразя семки... Naughty
Виж целия пост
# 2
А пред магазин- седнала продавачката и люпи в несвяст и а, си рекъл да влезеш в обекта й, а те е изгледала на кръв...Ми, така де, как  ще й нарушаваш чопленето на семки?!
По темата -чопля, но много рядко, защото е голяма краста и се изприщвам.
Виж целия пост
# 3
 smile3521 ама вкъщи само
Виж целия пост
# 4
Не. Лепва ми се гърлобол от семките.
Виж целия пост
# 5
Ами яденето на банани по улиците - като маймуни, как ви се вижда?  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Чоплех, но спрях заради хроничен апендицид. Моя мъж обаче чопли като за световно #Crazy
Виж целия пост
# 7
Аз пък много обичам, но най-много мразя някой да яде по улицата, затова никога не го правя. Не знам за тея от Брадъра, ама в нашия парк е пълно с майки с колички, които оставят след себе си камари от люспи под пейките. Ами не се ли сещат, че утре пак щи дойдат и ще трябва да сезнат в коничана. Отвращава ме! А съм сигурна, че вкъщи не плюят по пода!!! smile3515 smile3516 smile3506

Просто за мен е безумие да вървиш и да плюеш по земята. Дори в движение го правят някои по Витошка... newsm79
Виж целия пост
# 8
Само вкъщи и на мач! Mr. Green
Но напоследък не ми се ядат нещо.
Виж целия пост
# 9
Като за световно!
Виж целия пост
# 10
НЕ! Забранила съм и на мъжа ми. Не давам и на децата. Това цъкане и плюнчене ми е страшно противно. Понякога си купувам белен слънчоглед.
Виж целия пост
# 11
Дааааааааа  Laughing
В къщи пред телевизора с мъжо ми   Peace
Виж целия пост
# 12
да, особен жест на глезене  ни е да си купим семки за по4ивните ве4ери! освен другите екстри! аз съм унищожител голям и ве4е се вземат големи дози! вадя килима и дерзай стомах и уста! обелките после с  4етката! няма лошо!
Виж целия пост
# 13
 Чопля си тиквени семки, само вкъщи обаче, пред телевизора eat
Виж целия пост
# 14
Чоплим не ами...ама само като сме си хоум и гледаме филм!  Mr. Green По улиците - абсурд! Голяма селяния.. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия