Коризалия

  • 1 190
  • 5
Какви са ви впечатленията и давали ли сте често?В смисъл ние сме през седмица със сополи мога ли да и давам през седмица.
Виж целия пост
# 1
Ефект никакъв, както и очаквах Mr. Green
Давах го на дъщеря ми, сина ми и самата аз взимах тази "обери парите на глупаците" измишльотина! Само си дадох парите, но все пак го направих за да си докажа че съм права и не съжалявам. Този, който измисли средство за да лекува хрема с хапчета и то хомеопатични, ще стане мно-о-ого известен най-малкото, но все още не се е намерил такъв...И да ги взимаш и да не ги, хремата ще премине и пак ще се появи друга, нормално....
Нищо не ти пречи да опиташ, в никакъв случай няма да навредиш никому, просто ще пуснеш пари в "касичката" на "големите лечители" .....  Joy
Виж целия пост
# 2
Пих го при една настинка по време на бремеността ми.Помогна ми. Тъй като е на Бойрон,съм чувала че са буклуци,но все пак на някой помага.
Виж целия пост
# 3
И на мен не ми помогна,но продължих с друг хомеопатичен препарат/с ефект/.
Виж целия пост
# 4
На мен пък ми помага. Като усетя, че започва да ме сърби в носа (демек, наближаваща хрема), веднага засмуквам 1-2 хапченца и всичко отминава!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
За сополи аз сьм много   доволна от Alium cepa     или  лук  на български  минимум 15 ch   po nqkolko pyti na den  po  5  granulki   и спират сополите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия