не6то пове4е за лептен?

  • 1 337
  • 15
интересувам се дали има доволни от лептен? newsm78
Виж целия пост
# 1
...интересувам се дали има доволни от лептен?...
Сержантке, отново ли става въпрос за някакви хапчета- за отслабване или за намаляване на апетита са?! Предполагам че е за второто, защото го свързвам с "leptin"- хормона свързан с регулиране на апетита и метаболизма при хората?
Виж целия пост
# 2
не! лептен е крем против акне и кожни заболявания
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че ефектът е временен и трябва да се използва постоянно.
Виж целия пост
# 4
Наистина, за  да има резултат трябва да го изолзваш редовно.  Изпратиха ми го от БГ, използвах го има ефект, но го свърших и проблемите пак започнаха.
Виж целия пост
# 5
Дъщерята на моя приятелка получи страхотен обрив от Лептен. По-добре не пробвай.
Виж целия пост
# 6
Ползвах "Лептен" и изобщо няма ефект, даже кожата ми стана по-зле от него.  #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Не си давай парите за глупости Stop
Виж целия пост
# 8
Моя приятелка го ползваше-ефект никакъв!
Виж целия пост
# 9
По- добре  вземи от аптеката Далцин Т .Това е лосион антибиотик за акне и други Цената му е около 12 лв ,а в Санита с отстъпката приблизително 9лв.Вземам го на дъщеря ми и ефекта  е голям в сравнение с медицинската козметика.
Виж целия пост
# 10
По-добре си купи някоя серия медицинска козметика за борба с пъпки и акне. Чувала съм много добри отзиви за серията Cleanance на Avene. Самата аз съм ползвала някои неща и съм доволна. Заслужава си парите. Другото, за което мамите са говорили, е  Bioderma, La Roche Posay.
Виж целия пост
# 11
Козметичката ми ми го забрани категорично!
Не си давай парите! Peace
Виж целия пост
# 12
Така. Продуктите лептен ги ползвах и установих следното. Лосионът почиства кожата много добре, но е с леко по-мазна консистенция от необходимото при  проблемна кожа. Като цяло действа, но само до определена степен и до определено време, в моя случай 4 седмици. Но не разчитай на него за основно почистване на кожата. Кремчето е много нежно и подхранва добре, но не става за мазна и смесена кожа, още по-малко пък за пъпчива. Naughty Като цяло - много шум за нищо.
Виж целия пост
# 13
По- добре  вземи от аптеката Далцин Т .Това е лосион антибиотик за акне и други Цената му е около 12 лв ,а в Санита с отстъпката приблизително 9лв.Вземам го на дъщеря ми и ефекта  е голям в сравнение с медицинската козметика.
Има страхотен ефект наистина  bowuu
Виж целия пост
# 14
благодаря ви  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия