Почивка на Приморско на цени до 15 лв на човек?

  • 3 705
  • 9
Решили сме тази година да отидем на Приморско, но искам да взема и племенника ми с нас.
Родителите му нямат възможност да отделят каквито и да било средства за целта така че детето (12 г.) ще е изцяло на наша издръжка. И понеже най-вероятно ще хапваме по ресторанти а и ще водя три деца които ще искат забавления за които ще трябва да отделим голяма сума, ще трябва да направим компромис със спането.
По принцип не обичам климатици, джакузита, басейни и т.н защото сме от сутрин до вечер на плажа. Интересува ме единствено да имаме самостоятелни баня и тоалетна, тераса и да е чисто.
Може и квартира да е.
Можете ли да ми предложите нещо?
Виж целия пост
# 1
И аз се оглеждам за нещо по Приморско или Китен  newsm78 и се чудя къде ще е по добре за детето, че миналата бяхме на Несебър ама там за деца няма нищооооо  #Cussing out
Виж тук може да харесаш нещо    www.kvartiri.ltd.bg
Виж целия пост
# 2
Здравей,
ние бяхме в станцията на Министерския съвет
ето и сайт в Интернет
http://travel.government.bg/primorsko/index.php

На много спокойно място, имахме и чудесен изглед към морето.
На 5 мин. от северния плаж и на 15 от южния. Ние лично повече харесахме южния. Условията са прилични, чистеха всеки ден , само от време на време забравяха тоалетна хартия и трябва да си искаш. В хотела има ресторантче, където предварително можеш да си поръчваш храна и излиза доста изгодно. Не са кулинарни величини, но става.
Цените са доста прилични, яденето е много изгодно! Има много забавления за деца в града, няма да сгрешиш!
Поздрави и приятно прекарване!
Виж целия пост
# 3
Можеш ли да споделиш някакви примерни цени за стая и апартамент , дори
и от миналата година , защото аз звънях за инфо там преди около 2 седмици
и казаха , че още нямат цени ? Все пак по миналогодишни маже човек да се
ориентира горе-долу.
Виж целия пост
# 4
Миналата година началото на юли беше 40 лв. малък апартамент - включва спалня, разтягащо се легло, баня , тераска, диван- 3ма възрастни спокойно се разполагат, даже има място и за едно малко  дете!
Дано тази година да не са увеличили цените!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти , Ibsena за инфото.Изглеждат прилични доста.Те моите деца не са
безкрайно малки-едното е колкото мен на ръст и кг , а другото на 7 г , но се надявам
да се поберем в тези апартаменти.Не разбрах само дали са две отделни помещения
или по- голяма стая с портал. Щото ги кръщават много произволно студия и
апартаменти  и фамилни стаи без да има ясни критерии за всяко.
Ще чакаме новите цени и ще видим дали ще ни изненадат/неприятно/
Виж целия пост
# 6
Зависи в кой период на сезона ще отидете.Ние бяхме от 1-ви септември в чудесен апартамент в центъра на Приморско,а отдолу имаше ресторант в който готвеха страхотно.Целият апартамент + голяма тераса беше на цена 20лв.Август месец цената му е била 80лв. Така,че зависи от месеца  Rolling Eyes Мога да ти дам инфо ако те интересува.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за отговорите.
Станцията на министерски съвет я знам, но ние искаме да отидем от 1 юли а по това време обикновено нямат места за външни хора. Иначе тя е точно на носа. А на плаж ние ходим с колата на Перла така че не държа да сме близо до градските плажове.

Еlix, би ли ми дала координати на апартамента да проверя какви са им цените тази година?
Виж целия пост
# 8
Еlix, напиши го направо тук, моля те. Peace
Виж целия пост
# 9
Еlix, напиши го направо тук, моля те. Peace

Ето телефоните на хората от Приморско – 0898 648288
 0898 636526  , 0550/ 33297 –Иван Кавръков  ,Приморско ул.Ропотамо 36

Има и по-малки стаи с малки тераси  Peace ,апартаментите с дълги тераси май са 3. Не е хотел ,а просто голяма кооперация. Има tv и хладилник,май и мини кафемашина имаше,но нямаше климатик  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия