Изгаряне

  • 1 862
  • 9
Момичета какво мога да използвам за изгаряне.Вчера се изгорих,а съм бременна и не смея да мажа нищо
Помагайте
Виж целия пост
# 1
Не разбрах за какво изгаряне говориш, но смятам, че можеш да използваш пентанол. Повечето средства срещу изгаряне са за външна употреба и не мисля, че трябва да се тревожиш  Peace
Виж целия пост
# 2
На мен в такива случаи ми помага Дефламол, не мисля, че може навреди по някакъв начин. Peace
Виж целия пост
# 3
Дермазин, но за всеки случай се консултирай с лекар или просто попитай в аптеката.
Виж целия пост
# 4
Дефламола много помага. С него се мажат и бебета.
Виж целия пост
# 5
Аз също се изгорих вчера.Използвам PANTENOL спрей.Мисля че не е противопоказен при бременност
Виж целия пост
# 6
Дефламола е много ефикасен и е безвреден, ползва се и за бебета.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви.
Всъщност проблема е,че си парнах корема.Бях се развихрила в кухнята и се залепих на един тефлонов уред.Не ме боли,имам само една кафява линия.За това и се притеснявам дали мога да мажа с нещо.И аз си помислих за дефламол,но незнам...
Такава патица съм,ама като не мога да преценя колко място ми трябва за корема  Embarassed
Виж целия пост
# 8
 Ако се притесняваш да ползваш лекарства, много помага медът/пчелен/, обаче трябва да се намажеш веднага след изгарянето.За друг път/дано не се случва де/ да знаеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
"Дефламол "ще ти помогне определено.
Ако пък се притесняваш звънкай на док.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия