А секса???

  • 1 107
  • 29
Сега като съм все още в началото,във 6-та г.с малко ме е страх....а с таткото доста често правехме такива "упражнения" Embarassed
Има ли опасност за бебето и кога,как и по-колко е безопасно?
Извинявам се ако въпросите ми са глупави.
Виж целия пост
# 1
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace
Виж целия пост
# 2
Ние се престрашихме след 3 месец.Тогава е голяма вероятноста за спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 3
през 3-тия месец ли?
Виж целия пост
# 4
При положение че не ти е проблемна бременността можеш да си правиш секс колкото си искаш Peace
Виж целия пост
# 5
до третия риска е най-висок
Виж целия пост
# 6
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace
Точно така !!! Само, че на мен нещо ми става по време на бременностите и не изявявам желание, макар да е доста голямо  Blush Но някак си не се чувствам комфортно, особено като като си помисля за бебчето !
Виж целия пост
# 7
те моми4атата са ти казали Peace
При мен желанието ми се изпари и така си бях до края на бременността Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace

Съвсем точно.
Освен това не мисля,че ома опасност и през първия триместър,при положение,че не правите екстремен секс.
Виж целия пост
# 9
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace
Стига желаниеш да имаш.При мен се изпари
Виж целия пост
# 10
Съгласна съм със siska79-след като нямаш проблеми, а и имаш желание(наистина при много жени става точно обратното) -прави секс.Няма проблеми.Лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ако не е бурен секс,няма за какво да се притесняваш.Карайте по-полека и всичко ще  е наред.
Виж целия пост
# 12
Не трябва да се притесняваш  Grinning
Виж целия пост
# 13
Секса даже се препоръчва стига да няма усложнения бремеността Peace
Виж целия пост
# 14
Правете, докато можете, че после като станеш голяма ще ти се иска, но няма да ти е комфортно. Иначе ако нямаш усложнения до 9 месец можеш, после забавете темпото, за да не родиш преждевременно. Сексът се препоръчва при задържане на плода  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия