Помощ, буболечки!

  • 5 514
  • 11
На квартира сме и в апартамента има едни супер малки летящо-лазещи, твърди, гадни буболечки  Sick
Не знам с какво да напръскаме, за да ги уморим, че ме е страх -  бебка бута навсякъде с проходилката и да не направим някоя беля  Sad
А трябва да ги изчистим, че щъкат навсякъде  Close

Моля, ви помагайте  Praynig
Виж целия пост
# 1
Туй ми прилича по описание на жътварки,но не е ли рано за тях?
Виж целия пост
# 2
Проучете от къде влизат - от канализацията, през прозорците... ако е от канала - ръгайте белина, гранули...
Виж целия пост
# 3
Ми тез дето преди време срещах у нас ... Crazy бяха май точно такива ...дребни и твърдички едни такива..летящи.
Сега нямаме ...слад като пръсках за хлебарки и тез птици изчезнаха заедно с хлебарките. Crossing Arms

Пръсках с този препарат

Виж целия пост
# 4
Дими, ще го видим освен твоя препарат и ще нацъскаме навсякъде. Направо не мога да изтърпя тоя ужас  Close

мария-мирела, не ги знам какви са, но са отвратителни и явно им е сезона, защото до сега ги нямаше в такова изобилие   #Crazy
И явно идват някъде от дупките в панелките  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
...
И явно идват някъде от дупките в панелките  #Cussing out

 Sick
Ужас!
Виж целия пост
# 6
Миналата година ни нападнаха молци. Изобщо не можах да разбера от къде се появиха гадовете и съответно пръскането не беше кой знае колко ефикасно. Мъжът ми купи от едно магазинче за домашни потреби някаква отрова, която е под формата на пластмасова решетка, около 10 на 20 сантиметра, която е напоена с отрова против насекоми. Слага се на високо. Аз я сложих върху един шкаф във кухнята и на другия ден вече нямаше молци. Предполагам, че ще действа добре против всякакви летящи гадини. За съжаление не помня как точно се казваше отровата, но можеш да попиташ някъде, много ефикасно.
Виж целия пост
# 7
Фукла, благодаря ти  Hug Но дали е безопазно за бебка, че много се притеснявам да не диша отрови  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Дими, ще го видим освен твоя препарат и ще нацъскаме навсякъде. Направо не мога да изтърпя тоя ужас  Close


val_stef ,когато в къщи пръскахме ...се изнесохме за един ден....
А по принцип препарата не изобщо скъп ,но пък за моите модели Mr. Green в къщи е ефикасен.
Виж целия пост
# 9
"Райд"-изтребва ги до крак Mr. Green.
Той милия ме е спасявал от всякакви пълзящи и летящи гадинки,напръсквам и излизам за два часа с децата и готово.Успех.
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че ще използвам темата, но нещо против нашествие на мравки да знаете?
Виж целия пост
# 11
Фукла, благодаря ти  Hug Но дали е безопазно за бебка, че много се притеснявам да не диша отрови  Rolling Eyes

Първият ден мирише сравнително силно, така че е добре да го сложиш в стая, в която не е бебето, аз го сложих в кухнята, на високо, и да проветряваш. След това няма проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия