Черни изпражнения?

  • 2 569
  • 23
Момичета, в 31 г.с съм и днес забелязах, че изпражненията ми са черни. Доста се стреснах, понеже не ми се струва че това е нормално. Лекарят ми не отговаря и затова реших да попитам тук. Знаете ли нещо по въпроса? Дали е от желязото, което приемам от няколко дни? Но пък днес за първи път ми се  случва това, не съм яла нищо от сорта на спанак и др. такива. Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
От желязото е ...не се притеснявай Hug
Виж целия пост
# 2
споко от желязото е
Виж целия пост
# 3
И аz така се бях иzплаШила в началото, но е от желяzото.
Виж целия пост
# 4
От желязото е ...не се притеснявай Hug
Peace
Виж целия пост
# 5
100 % е от желязото и аз бях така и си бях изкарала акъла , като го спреш ще си станат както обикновенно  Peace
Виж целия пост
# 6
Да, от желязото е 100%. Мен лекарката ме предупреди за този ефект като ми го изписа и затова бях подготвена.
Виж целия пост
# 7
Със сигурност е от желязото. Не се шашкай. И аз бях така, но докторът ми ме беше предупредил и за това запазих самообладание  Grinning. Освен това друга реакция на организма може и да е запек - и това ми се случи от желязото  Blush
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай от желязото е.
Виж целия пост
# 9
Както са ти казали и другите момичета - от желязото е, не му се шашкай!  Peace
Виж целия пост
# 10
Да от желязото е,и аз като теб се бях шашнала и мамите тук ме успокоиха.
Виж целия пост
# 11

    Peace
Виж целия пост
# 12
100 % е от желязото и аз бях така и си бях изкарала акъла , като го спреш ще си станат както обикновенно  Peace
  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
От желязото е, споко! Sunglasses Имай предвид, че друг страничен ефект от желязото е разстройството Embarassed, да не се ошашкаш пак!  Laughing
Виж целия пост
# 14
Не бери грижа, просто акаш пирони...  Laughing Нормално е. Ще продължи докато го приемаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия