Какво ви купиха за раждането?

  • 6 472
  • 143
Здравейте мили мами,

Какво Ви подариха  съпрузите за раждането? Аз си бях харесала кожено палтенце, но времето е доста топло, а ми се иска сега да си покажа подаръка сега. Моля споделете, че нямам  друга идея  Sad
Виж целия пост
# 1
Подаръкът ми беше същия, както и по други поводи-  НИЩО Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
За първи път чувам, че се подарява нещо за раждането - като родих мислих само за бебето, въобще не ми беше до разни подаръци за мен.
Виж целия пост
# 3
нищо ,но от сърце  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Мисля, че нова кола е един чудесен и практичен подарък за такъв повод. Бижута също е идея   newsm78 Joy
Виж целия пост
# 5
И на мен нищо. И аз като останалите не съм чувала, че се подарява нещо, мъжът ми също - иначе щеше да ми купи нещо.
Виж целия пост
# 6
комплект бяла перлена огърлица, гривна и обеци. някой ден те ще отидат при дъщеря ми. убедена съм, че сега за второто /живот и здраве/ ще имам същия  комплект, но от черни перли. те ще отидат след време при номер 2 Simple Smile
Виж целия пост
# 7
За първи път чувам, че се подарява нещо за раждането - като родих мислих само за бебето, въобще не ми беше до разни подаръци за мен.

Абсолютно  Peace Нито съм чувала, нито си мислех, че ми трябва някакъв подарък. Толкова харчове има покрай бебето и раждането, че  ooooh! Пък и аз след 1год още не съм си върнала формата, камо ли веднага след раждането да мисля за нещо такова. Не виждам смисъл.
Виж очаквах нещо повече от родата по отношение на подаръци за бебето  Tired Но общо взето, освен количката от бабата, всичко друго си го купихме ние. А толкова ми обясняваха да не купувам, защото щели да ми подарят купища неща и ще се чудя какво да ги правя  Tired
Виж целия пост
# 8
Мъжът ми ми подари люлеещ се стол. Въпросът не е в това дали се подарява нещо или не. Всеки си решава за себе си.
Виж целия пост
# 9
Подари ми плочка за верижка: маковете на Кензо! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Златно кулие,но той не знаеше че се подарява нещо.Затова пък аз си го купих и той ми го даде на изписването  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Джип  bowuu Heart Eyes Party
Виж целия пост
# 12
ей,дай го твоя насам  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
джипа или мъжО  Laughing
 Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 14
Той нищо,но аз,ежедневно си правя подаръци Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия