Какво ви подариха жените, след като забременяха от вас?

  • 2 702
  • 37
Скъпи колеги, я се похвалете какво ви подариха жените ви, след появата на заветните и така лелеяни от тях две чертички?  Wink Laughing
Гледам, хвалят се една на друга в Дом и семейство какво вие сте им подарили след раждането на децата ви. А те - отблагодариха ли ви се подобаващо затова, че не се е наложило да търсят помощ  от съседа?  Mr. Green
Или... подаръците са били за друг?  newsm78
 Joy
Виж целия пост
# 1
Най-прекрасното дете на света!
Мисля, че всички други подаръци силно бледнеят пред този.
Виж целия пост
# 2
...подари ...нищо , аз съм омерзен и се чувствувам използван - употребен бях така да се каже..., а й направих едни от най-красивите деца на света! Все още ми поднася скандалчета , ама аз съм достатъчно тъп , за да не оценявам жеста подобаващо...
Виж целия пост
# 3
...подари ...нищо , аз съм омерзен и се чувствувам използван - употребен бях така да се каже..., а й направих едни от най-красивите деца на света! Все още ми поднася скандалчета , ама аз съм достатъчно тъп , за да не оценявам жеста подобаващо...
Успокой се не си единствен.
И след първия и след втория тест си имаше хубави скандали за осмисляне на случилото се...... И стягане на багажа.
Е това ако не е подарък, кое  newsm78 тогава
Виж целия пост
# 4
...аз съм спокоен бе мила Simple Smile само дето си навързвам 2 и 2...и стигнах до извода , че поуста ти отговаря на запитването на доста жени  "защо мъжете не искат 3-то , 4-то или повече деца... ?"   Laughing
Виж целия пост
# 5
Най-прекрасното дете на света!
Мисля, че всички други подаръци силно бледнеят пред този.


Мммм... Това не е ли ли общ подарък, за двамата? Защо тогава вие искате още? Я какви деца - слънчица сме ви направили, пък вие - алчни, злато искате, коли...  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
...аз съм спокоен бе мила Simple Smile само дето си навързвам 2 и 2...и стигнах до извода , че поуста ти отговаря на запитването на доста жени  "защо мъжете не искат 3-то , 4-то или повече деца... ?"   Laughing
не е съвсем така.
Моят мъж иска цял футболен отбор, ама аз кво да правя като при тая бройка не трябва изобщо да си разопаковам куфара..........
Към отбора върви и трабантче........ Thinking само да си кажа
Виж целия пост
# 7
[
Мммм... Това не е ли ли общ подарък, за двамата? Защо тогава вие искате още? Я какви деца - слънчица сме ви направили, пък вие - алчни, злато искате, коли...  Mr. Green
[/quote]    ми като сте си вземали такива жени ще си ги задоволявате Winkто късмет бе братче,е виж има и скромни и красиви и умни и...въобще циганката се тръшна че сами се хвалим...ама има и такива Joy
Виж целия пост
# 8
Аз да се похваля, че подарих на моя сладур едни тапи за ушите, да не чува реването на бебето. Е, но само от време на време да ги използва естествено. А за колата, той сам използва бебето като повод да я смени с по-голяма, да ни било широчко демек.
Виж целия пост
# 9
Бебе, естествено:-)) Достатъчно го глезотя моя през останалото време.
Виж целия пост
# 10
Къв подарък ви гони вас бе хора?!  #CrazyДа не би заслугата да е само ваша(на мъжете) яйцеклетката си е от нас LaughingПък малък подарък ли ви е бебето дато сме ви го родили Hug
Виж целия пост
# 11
Я да се намеся във вашата мъжка темичка Mr. Green. Когато видях заветните две чертички, му подарих най-красивата и щастлива усмивка на света, трепета в сърцето ми, песента на душата ми, блесналият ми поглед, в който се четеше цялата ми любов към него... И все такива нематериални неща, но безценни подаръци. Той е щастлив, когато и аз съм щастлива. Подарих му щастие.
Виж целия пост
# 12
Я да се намеся във вашата мъжка темичка Mr. Green. Когато видях заветните две чертички, му подарих най-красивата и щастлива усмивка на света, трепета в сърцето ми, песента на душата ми, блесналият ми поглед, в който се четеше цялата ми любов към него... И все такива нематериални неща, но безценни подаръци. Той е щастлив, когато и аз съм щастлива. Подарих му щастие.

Ихааа, красота! Чак се разчувствах!   bouquet

Ама що така, като ви го върне мъжото същото след раждането - блесналия поглед, трепета в сърцето, щастливата усмивка, песента на душата и т.н., вие се цупите и чакате материални подаръци, желателно в злато и перли?
Виж целия пост
# 13
Мъглата, не съм очаквал никакви подаръци от мъжа ми като родих децата, всичко си беше негова инициатива. Когато родих първата си дъщеричка, получих прекрасен букет и златни обици. Той го направи сам, от мерак да ме види щастлива, по-скоро направи удоволствие на себе си. Вторият път получих само букет красиви цветя и най-щастливата усмивка на света, придружена с думите "Обичам те". Трябва да ти кажа, че бях безкрайно щастлива и въобще не ми е хрумвало да се цупя, че този път нямаше злато и перли. Naughty Но имаме здраво и красиво бебче, което е най-скъпият подарък и за двам ни.
Виж целия пост
# 14
Егати нахалството!
Вие, мъжете, идея си нямате какво е да носиш бебе в утробата си! Ако можехте да разберете щяхте да ни засипете с внимание, ласки и ПОДАРЪЦИ.
След като родих, мъжът ми подари красива кутия за бижута, ръчна изработка, със сертификат, но ... празна. Първоначалната ми реакция беше: " а защо е празна?"!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия