кърмене и парфюм

  • 1 607
  • 24
мами,споделете моля ви,
докато кърмехте слагахте ли си парфюм.аз имах навика да се пръскам всеки ден след баня дори да не ходя никъде.сега,обаче се въздържам.всъщност откакто съм родила не съм ползвала парфюм.нали бебетата разпознавали майка си по миризмата,страх ме е като му домирише да не откаже да суче.или пък да не се изрине.
вие ползвате ли парфюм?
Виж целия пост
# 1
Ако не опиташ, няма как да разбереш ще му понесе ли или не Simple Smile
Пробвай да слагаш по-нависоко - в косата, зад ушите - а не около врата/гърдите.
Виж целия пост
# 2
Откакто родих почти не ползвам парфюм или ако го правя,  то е съвсем дискретно - зад едното ухо пръскам и разнасям.Дори парфюма си смених, избрах този, който подхожда на сегашният ми статус - майчинството  Wink
Виж целия пост
# 3
Аз в началото се въздържах, но сега използвам дискретно парфюми/даже сменям ароматите/ и не съм забелязала непоносимост от бебо или пък отказ да суче, но всяко дете е различно. Трябва да опиташ.
Виж целия пост
# 4
Аз се въздържам,но с оглед алергична реакция а не че ще откаже да суче.
Виж целия пост
# 5
Аз,пък смело ползвам от самото начало  и няма проблем,а и да не е парфюм лосиона ми за тяло е с аромата на парфюма ми,така,че все мирише Peace
Виж целия пост
# 6
Аз обикновенно като излизам имам навика да се пръскам но сега когато кърмя гледам да не е под мишниците а над гърдите.Както е казала и Бу по косата,зад ушите но не и около гърдите.Не съм забелязала да го дразни.И все пак всяко дете си е различно. Grinning
Виж целия пост
# 7
И аз в началото не ползвах, но сега го използвам всеки ден както преди да родя.
Виж целия пост
# 8
Все още ползвам леки аромати и съвсем по мъничко. Не че няма да ме познае  Mr. Green,  просто не мисля че ще и е приятна силната миризма когато се гушне в мен.
Виж целия пост
# 9
Аз,пък смело ползвам от самото начало  и няма проблем,а и да не е парфюм лосиона ми за тяло е с аромата на парфюма ми,така,че все мирише Peace
Същота го правя и аз Peace
Виж целия пост
# 10
Избягвам по начало, сори че пак ще разваля на някой удоволствието, но като цяло масовите маркови парфюми съдържат доста вредни съставки като фталати, разни токсични синтетични аромати и т.н.
Всъщност в момента слагам един, но е само етерично масло от едно растение и някаква там основа. Пак не е супер безвреден, има си химийка, но няма синтетични аромати и фталат поне. Слагам за настроение по малко съвсем, а и ми се струва по-малко зло.
Обаче ако кърмех новородено, нямаше и това да слагам, гаранция.
Виж целия пост
# 11
Аз редовно си слагам парфюм и до сега не съм имала проблеми. Пробвай и ще разбереш.
Виж целия пост
# 12
В на4алото се въздържах ,но след месец лека полека по4нах за пръскам и не съм имала отказ ,та до сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И аз си слагам понякога парфюм зад ушите... Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Не съм преставала да се пръскам с дезодорант или парфюм, не съм забелязала да има проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия