Къде в Бургас 3D.....

  • 855
  • 10
Здравеите мами , знае ли някои къде в Бургас има 3D или 4D апарат за проследяване на бременноста????Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Аз знам за видеозона на д-р Калчева която се намира на ул.Гладстон до Краснодар и другия е в Света София.
Виж целия пост
# 2
При Калчева е по-добре да отидеш, но записването е малко сложно.
Днес сме сряда, значи утре сутринта около 9 - 9,30 се обади на 84 08 08, за да си запазиш час за другата седмица. Само в четвъртък сутрин дават часове. И непременно кажи, че си за 3-4Д ехография!
Цената е 70лв.
В Св. София няма смисъл да ходиш, само ще си дадеш парите за нищо.
Виж целия пост
# 3
 Аз ходя при Др. Калчева Peace за следене на бременност. Видеозона в Света София няма нищо общо с този на Калчева. Нейната апаратурата е най-добрата в Бургас, пък и е много добър гинеколог.
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря!!!!!!
Виж целия пост
# 5
Аз знам за видеозона на д-р Калчева която се намира на ул.Гладстон до Краснодар и другия е в Света София.

И аз за тях знам Peace
Виж целия пост
# 6
А някой знае ли дали Калчева записва от видеозона на диск и каква е цената за това.
Виж целия пост
# 7
Прави разпечатки със сигурност. За диск не знам, може и да е започнала.
Страхотна е в диагностицирането - пол, ръст, възможна дата на раждане, всичко там. На мен ми определи с точност до 50 гр. теглото на бебетата.
Успех!
Виж целия пост
# 8
На мен Калчева ми даде диск - нищо не струва (не е нужно да носиш предварително), но от всичко, което записа могат да се видят само две снимки, няма филмче, на което да се вижда как мърда бебето, въобще разочарована съм от съдържанието на диска.
Виж целия пост
# 9
 Аз съм на 3Д в сряда в Св. София и ще докладвам за крайния резултат...
 Мога да каже, че и в Айтос има доста добър 3Д но не ми се пътува вече и реших в св. софия пък каквото стане  Peace
Виж целия пост
# 10
Мегита, кой лекар ще ти прави 3Д-ехографията?
Това е най-важното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия