candida albicans?

  • 25 474
  • 62
моля за помощ, но ако е възможно от личен опит в това отношение, благодаря
Виж целия пост
# 1
При мен имаше такъв проблем,но за каква кандида става въпрос-орална,вагинална или на чревния тракт...и колко ти е нивото над нормалните стойности?
Виж целия пост
# 2
Всъщност, какъв ти е въпросът? Simple Smile
Виж целия пост
# 3
въпроса ми е как сте се лекували, незнам стойности, в МД Варна ми правиха изследването, трябва да погледна пак Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ako става въпрос за вагинална   candida albicans - моето лечение беше със глобули POLYGINAX.
Виж целия пост
# 5
аз пия някакви хапчета дето се пият по 2 на месец, 6 месеца, обаче ме притеснява че на половинката нищо не предписаха Shocked затова питам вас Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ами по правило и половинката ти трябва да пие нещо иначе става един омагьосан кръг.
Ние сме пили със половинката (съжалявам, но просто забравих какво точно изписа лекаря) еднократно по едно хапче (и двамата обаче) и аз след това си продължих със глобулите.
Виж целия пост
# 7
Микомакс сигурно сте пили, незнам и в нета няма информация какво трябва да се пие и дали от двамата ooooh!
Виж целия пост
# 8
За гъбички съм използвала Polyginax (вагинални глобули)  Mikomax (орални таблетки)-може да вземеш и за половинката си еднократно се изпива по 1 таблетка.Хубаво е да те види гинеколог и да прецени дали има нужда от глобули. Ако има6 сърбеж зачервяване или дискомфорт има и само крeмове(Nistatin, Abricord), с които да се маже6, но по принцип не съм привърженичка на самолечението,  такаче мой съвет е да потърсиш специализирана помощ!
Виж целия пост
# 9
аз имам предписано лечение, въпроса ми е половинката какво да прави, защото за него нищо не предписа лекарката Shocked
Виж целия пост
# 10
ами в такъв случей не мисля че ще има проблем да се обадиш или да отидеш лично при лекаря, който те лекува и да го попиташ за половинката -ако тогава си пропуснала да питаш ,а ако умишлено не му е предписала ни6то направи си консулт с друг иначе моята половинка е пила микомакс еднократно, въпреки че няма6е никакви оплаквания.
Виж целия пост
# 11
ами питах изрично и каза че няма нужда, ще бия пак път дотам ooooh!
Виж целия пост
# 12
tedy_e
Нека и половинката ти изпие Mikomax еднократно и готово.  Hug Тъкмо ще си спестиш ходенето до там Simple Smile
Виж целия пост
# 13
ще изпие Орунгал, това  ето дето аз го пия
Виж целия пост
# 14
По принцип мъжете рядко прихващат от нашите гъбички. Кандидозата не се смята за сексуално преносимо заболяване. Но за по-сигурно нека изпие и той съответните дози Орунгал, така и ти ще бъдеш по-спокойна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия