Как да помогна?

  • 827
  • 8
Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!
Виж целия пост
# 1
Може да се обърнеш към  SOS детски селища. office@sosbg.org
Имат и страница : sosbg.org.
Ние със съпругът ми сме семеъни спонсори. Дори сега съм приготвила дрехи за изпрашане.   Или можеш да се обърнеш към "Дом, маъка и дете". Има го във всеки град.
Виж целия пост
# 2
Извини ме за правописните грешки но сам свикнала на латиница.
Виж целия пост
# 3
Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!

можеш да ги изпратиш до някой дом в провинцията HugЩе дадем адрес Wink
Виж целия пост
# 4
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning


за колко големи деца са?
Виж целия пост
# 6
Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Grinning


за колко големи деца са?
За новородени са.До 3-4 месечна възраст.
Виж целия пост
# 7
Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.
Виж целия пост
# 8
Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.

не вси4ки оба4е ,и не в София.

ще дам адреси на ли4ни Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия