Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 026
  • 159
Момичета, чували ли сте нещо за това ново бельо за отслабване? Къде можа да се намери?
Виж целия пост
# 1
не,не съм,но ще ми е интересно да разбера повече за него Laughing
Виж целия пост
# 2
Еее, глупости! Да не би да вярвате, че има такова нещо?  Joy
Виж целия пост
# 3
за това ли става въпрос?
 http://life.dir.bg/2007/03/30/news1523569.html
Виж целия пост
# 4
Изобщо не ми стана ясно как 6те отслабна от тва бельо. Thinking..то и на бельо не прили4а тва  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Еее, глупости! Да не би да вярвате, че има такова нещо?  Joy

бали му   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
 newsm78
Виж целия пост
# 7
Еее, глупости! Да не би да вярвате, че има такова нещо?  Joy

бали му   Rolling Eyes

 Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 8
само за това средство за отслабване не съм чувала, пък де да знам може и по странни неща да има newsm78.
ще ми е интересно и ще следя темата
Виж целия пост
# 9
Аз си го намерих в аптеката срещу семинарията. Отслабва се като микрокапсулите с кофеин и масло карите импрегнирани в плата се трият върху кожата - действието е подобно на действието на кремовете за отслабване, но е по-силно. Надявам се да има ефект, но без спорт и ограничаване в храната ми е ясно, че чудеса не трябва да очаквам Wink
Виж целия пост
# 10
Моля ти се пиши колко струваше отслабващото бельо, което си си купила и кой вариант си купи ? Защото в рекламата, която аз видях пише че има 4 варианта на българския пазар. А всъщност са много повече, но тук и няма - намерих сайта на фирмата и там ги разгледах. Но искам да знам каква е цената, че точно се бях засилила да си купувам медицински клин и сега искам да реша кое от двете. Мерси !
Виж целия пост
# 11
Баси глупостите.
Не вярвам Naughty
Виж целия пост
# 12
 hahaha Joy hahaha Joy
Колко креативни хора има на този свят!
На мен това бельо ми се струва стягащо... Peace
Виж целия пост
# 13
hahaha Joy hahaha Joy
Колко креативни хора има на този свят!
На мен това бельо ми се струва стягащо... Peace
newsm78аз съм на същото мнение! bowuu
Виж целия пост
# 14
Ама моля ви се, скоро видях в един магазин дънки, подпомагащи отслабването - да се смее ли човек, да плаче ли... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия