За косите във Vip Brother

  • 2 599
  • 37
Някой разбра ли как си правят косите Катето и ДесиСлава от прави така приятно чупливи. Може пък в някой момент да са показали какви са им "чалъмите". Така и не видях някой дас е подвизава с ролки, ама аз не съм гледала денонощния, та може и с ролки да е. От край време си мечтая да мога да постигам този ефект, та ще ми е интересно, ако някой е разбрал как става.
Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 1
Деси използва едри ролки, а Катето сешоар  Peace (поне това аз успях да видя)
Виж целия пост
# 2
И аз видях Десислава с ролки веднъж...
Виж целия пост
# 3
Деси използва едри ролки, а Катето сешоар  Peace (поне това аз успях да видя)
И аз това съм виждала.Преса ползват също.
Виж целия пост
# 4
И двете съм ги виждала с тези меките ролки, дето са завиват(като червейчета newsm78), като на Деси са по - едри.
Виж целия пост
# 5
Другото,което видях Деси да прави е да си суши косата с дифузер. PeaceТака определено стават на вълни.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Другият вариант за такива къдрици е четката и сешоара.Трябват две четки с  по малък диаметър.Суши се кичур по кичур като изсушиш първия кичур завиваш четката и я оставяш докато изсушиш втория кичур.И така  докато се изсушиш цялата.можеж и да се правиш само  с една четка но с две става по стегнато и трайно.Така се прави във фризьорските салони. Peace
Виж целия пост
# 7
Другото,което видях Деси да прави е да си суши косата с дифузер...
Peace
Виж целия пост
# 8
Чудно ми е Деси и Маги как се справят с тез коси, имайки впредвид че имат допълнително "удължаване".. newsm78кАК НЕ Им се заплитат..
Виж целия пост
# 9
Маги и тя ли има удължаване?Мислех си, че си е изцяло нейна...
Виж целия пост
# 10
Маги и тя ли има удължаване?Мислех си, че си е изцяло нейна...
newsm78И аз си мисля че си е нейна
Виж целия пост
# 11
Май не е нейна повечето. Маги не беше ли дори рекламно лице на Дима Стил  newsm78
Виж целия пост
# 12
Май не е нейна повечето. Маги не беше ли дори рекламно лице на Дима Стил  newsm78
А-а-а-а май имаше и нещо такова,сега като спомена и на мен нещо такова ми се мотае......реклама в някакво списание май съм гледала  newsm78
Виж целия пост
# 13
Май не е нейна повечето. Маги не беше ли дори рекламно лице на Дима Стил  newsm78

Мъжа ми е бел в един клас с Маги в гимназята и  тя и тогава си е била с такава коса.......пък преди 15 годими Дима Стил май не я е имало Laughing
Виж целия пост
# 14
това,че им е рекламно лице,не означава,че ползва техните услуги
мисля,че не и е удължена,но на Десислава да.аз също я видях с папиоли(май така се казваха)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия