ФАКЛЕНО ШЕСТВИЕ

  • 1 183
  • 19
Днес, 22 април в Бургас, от 19.30 с начална точка паметника(Альошата) ще има факлено шествие и след това огнено шоу. Ще преминем по Александровска и крайната точка е Морската градина, където ще се прожектират филми и клипчета. Така ще отбележим Деня на земята и кампанията "ЗА да остане природа в България".
Елате да се забавляваме заедно.
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Виж целия пост
# 2
Лио, да не прочете и ти като мен ФЕКАЛЕНО шествие?  Joy Blush
Виж целия пост
# 3
Lio,идея си нямам какво е прочела, но аз го прочетох като "фекално" ooooh!
Виж целия пост
# 4
Лио, да не прочете и ти като мен ФЕКАЛЕНО шествие?  Joy Blush

хи хи, не Wink ама се чудя, защо няма нито един отговор, тоест нито една реакция било то положителна или отрицателна, или не знам......това не е нормално за Клюкарника.
Виж целия пост
# 5
И аз на първо четене прочетох фекалено шествие. Blush
Виж целия пост
# 6
А аз всеки път го чета така. Отвратително... Wink
Виж целия пост
# 7
Лио, да не прочете и ти като мен ФЕКАЛЕНО шествие?  Joy Blush

не само, това е ясно, аз прочетох шествие, като щастие.
Виж целия пост
# 8
аз го прочетох "фекално нашествие" ...  Laughing
Виж целия пост
# 9

хи хи, не Wink ама се чудя, защо няма нито един отговор, тоест нито една реакция било то положителна или отрицателна, или не знам......това не е нормално за Клюкарника.

Ето защо било - хората масово го четат като нещо друго  Laughing
Аз лично реших, че е поредната тема с линк към някой много "умен" бисер отнасящ се за лайна и упорито я пропусках  ooooh!  hahaha
Виж целия пост
# 10

хи хи, не Wink ама се чудя, защо няма нито един отговор, тоест нито една реакция било то положителна или отрицателна, или не знам......това не е нормално за Клюкарника.

Ето защо било - хората масово го четат като нещо друго  Laughing
Аз лично реших, че е поредната тема с линк към някой много "умен" бисер отнасящ се за лайна и упорито я пропусках  ooooh!  hahaha

явно е така....аз затова слагам по едни чифт очила  Mr. Green
е как за лайна? тук предполагам, че поне за лайна не се говори.

а иначе ето, не знаех, че днес е денят на Земята например.
Виж целия пост
# 11
 Joy
ние сме луди. и аз го прочетох фекално щастие. След като вчера 2-3 пъти слушах безумната реклама: 'А ти изака ли се?' Sick

иначе за деня на Земята не знам дали най-подходящото мероприятие е факлено шествие. по-добре почистване на морската градина.
Виж целия пост
# 12
Joy
ние сме луди. и аз го прочетох фекално щастие. След като вчера 2-3 пъти слушах безумната реклама: 'А ти изака ли се?' Sick

иначе за деня на Земята не знам дали най-подходящото мероприятие е факлено шествие. по-добре почистване на морската градина.

ти си права!
Виж целия пост
# 13
Да, всички сме прочели едно и също,
което не е написаното!  hahaha
Виж целия пост
# 14
ама се чудя, защо няма нито един отговор, тоест нито една реакция било то положителна или отрицателна, или не знам......това не е нормално за Клюкарника.
Защото в темата се иска нещо да се направи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия