Коментират ли се "дефектите"

  • 1 777
  • 54
 Чудех се дали темата е за тук или за Семейството, ако модовете преценят да я преместят.
Позволяват ли си партньорите ви да ви правят забележки за външния вид? В смисъл, в една двойка хората са си много близки, но все пак дали ли сте им един вид безмълвно съгласие, че могат да коментират външността ви ( в негативен аспект )? Каза ми днес нещо, което много ме обиди. Не става въпрос за тялото, а за един белег който имам. Знае, че ми е болна тема и как го изплеска още умът ми не го побира. Че на всичкото отгоре и не намери за нужно да се извини. Зачудих се дали пък тая близост в партньорството не размива всякакви граници. Жените си мислим едно, мъжете друго, знам ли...Е, позволяват ли си половинките ви подобни "шеги" и как реагирате в подобна ситуация ?

 И за да заслужи темата мястото си в Красавиците няма как да не го похваля, че го научих да ми издухва косата и вече фризьор не ми е нужен Laughing
Виж целия пост
# 1
Да.
Казва ми, че гъза ми е голям и че си иска онова дупе, което имах преди да забременея.

Еееее, браво на него, поне може да ти издухва.......косата Mr. GreenМоя и това не може Wink
Виж целия пост
# 2
Стига бе Sad Не ми казвай че го намираш за нормално?! Като съм му жена какво, да не би да може да ми каже всякаква простотия. Има си граници. Много обидно ми стана, честно. Особено пък за външността...Жените сме суетни, самия факт че сме жени не би трябвало да предполага подобни излияния. Я да отиде да каже на колежката, че има нещо странно на лицето...Ама не, на жената може , а на другите не. Ай сиктир Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Не може. Да няма Империята отвръща на удара после Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Звучиш ми отмъстително. Дай някоя идея щото няма да мога да спя иначе ooooh!
Виж целия пост
# 5
Стига бе Sad Не ми казвай че го намираш за нормално?!
Е ти ако мислиш, че аз си трая Wink
Виж целия пост
# 6
Аз съм се омъжила за тактичен мъж.
Много ме радва и това, че забелязва всички усилия, които полагам.
П.П.  LaughingОплаквала съм се тук от едно бивше гадже (с надноремно тегло), което си позволи да ми прави забележка, че съм напълняла с един килограм.  Shocked
Отвърнах на удара. Мълниеносно. Повече не посмя.  Mr. Green И пак е бивше.
Пуста скорпионска отрова и злопаметност.  Mr. Green

Виж целия пост
# 7
Ми аз освен Херцог Трън друго не ми идва да му кажа...
Няма да му падам на нивото, въпросът е принципен Tired
Виж целия пост
# 8
Няма да му падам на нивото, въпросът е принципен Tired
Като няма да му падаш, що питаш за идеи? Да подариш карта за фитнес "Мисля, че имаш нужда!" е перфектно... като да подариш пакетче дъвки на човек, чийто дъх ъм, дъхне.
Виж целия пост
# 9
Ми аз освен Херцог Трън друго не ми идва да му кажа...

Хохохохохо tooth
Виж целия пост
# 10
Питам щото може да съм смотана като се оставям да ме пререждат на опашките обаче тука няма да стане. Това с дъвките ще го изпробвам точно след 15 минути.
Виж целия пост
# 11
Ако е кльощав - подари му фитнес карта с думите 'Малко мускули ще ти дойдат добре'.
Виж целия пост
# 12
Перфектен е  Tired поне за външен вид няма място където да го закача, мамка му ooooh!
Виж целия пост
# 13
Перфектен е  Tired поне за външен вид няма място където да го закача, мамка му ooooh!

Понеже си влюбена и за това така казваш.Я го поогледай малко....все нещо ще изникне Wink
Виж целия пост
# 14
Да, големи са му зъбите. И ся какво, на кон ли трябва да го обидя или на смилянски боб Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия