с две деца в колата-къде да е детското столче?

  • 1 454
  • 26
Монтирахме го по средата отзад и ми е много удобно, седейки до шофьора, да обслужвам малката, ако нещо се наложи. Тя пък си гледа напред.
Обаче сякаш на баткото му е малко тясно...
Другият вариант е, столчето да е зад шофьора, за да ми е удобно, обръщайки се назад /не шофирам/. При този вариант на баткото ще е по-широко.

Споделете, къде са монтирани вашите столчета? Как ви е по-удобно?

Благодаря!  bouquet

Виж целия пост
# 1
Столчето на Габриела е от дясната страна, Виктория се вози зад шофьора. Не сме имали проблем с "обслужването"
Виж целия пост
# 2
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 3
С две деца близнаци - столчетата с в двата края на седалката. Когато ги возя из града общо взето няма какво да им се обслужва, най-много бутилка с вода да подам, тренирам си йога в колата  Mr. Green Когата сме на дълъг път е с колата на мъжа ми, тя пък е достатъчно широка, за да седна аз отзад между двете столчета. Така ми е доста по-лесно, отколкото да се обръщам.
Виж целия пост
# 4
А ние сме трима отзад- аз съм при тях-столчето е от едната страна, батко по средата, че обича да гледа пътя и аз с чантата играчки . Ама се чудех ако се наложи да слагаме второ столче както се заговори по едно време, тогава как ще стане Confused
Виж целия пост
# 5
А ние сме трима отзад- аз съм при тях-столчето е от едната страна, батко по средата, че обича да гледа пътя и аз с чантата играчки . Ама се чудех ако се наложи да слагаме второ столче както се заговори по едно време, тогава как ще стане Confused

Ще седиш отпред.
Виж целия пост
# 6
На6ите столЧета са zад двете седалки.Аz не 6офирам и zад мен е големият ни син,а zад мъжът ми е малкият.Беz zначение,дали е zа дълъг или къс път.Тъй като и на6ата кола е голяма и трябва да се наддигна,zа да му стигна до малкият,бях сменила столчетата,но тогава ми е оЩе по_неудобно.А отzад колкото и да е голяма колата(дори в Джип) ми е неудодно да съм отzад.
Виж целия пост
# 7
Когато не шофирам,столчето със малката е зад седалка на шофьора,батко и е от другата страна,а аз като арбитър посредата.
Случва се макар и  рядко,да сме само тримата във колата и аз да шофирам.Тогава слагам столчето със Преслава не зад шофьорската седалка а зад другата,а батко и следователно е зад мен.
Виж целия пост
# 8
И двамата са на столчета. Големият зад шофьора, малкият в другия карай. Независимо кой ги вози и колко сме в колата Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Баткото е в средата на седалка, а малкия - на столче, диагонално на шофьора. Аз съм отпред - или до шофьора, или на неговото място Sunglasses.
Виж целия пост
# 10
Големият е зад седалката до дофьора,а бебето е зад шофьора.
Ако аз карам и съм само с бебето то е до мене на шофьорската седалка.
Ако съм и с двамата те седят отзад. Peace
Виж целия пост
# 11
Момичета,нали zнаете,че на коли с аир бек не се слага бебе6ка седалка отпред.Не говоря zа детска.
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet
Мисля, че ще го преместим столчето зад шофьора.
Категорично отказвам, пак да се преместя отзад до двамата!  Crossing Arms
Сами са много кротки, но когато и аз съм отзад - хем е тясно, хем се разглезват.
Виж целия пост
# 13
И аз мисля, че като са сами и слушат повече Wink
Иначе столчето е в единия край, баткото в другия, така му е по-широко.
Виж целия пост
# 14
Аз знам, че ако са две столчета едното е по диагонал на шофьора, а другото по среда, НО не и зад шофьора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия