Неприятна миризма

  • 4 555
  • 22
Оставих си една чанта при баба ми и тя я прибрала в гардероба. Да, ама нали знаете как миришат гардеробите на по-възрастните хора - нещо средно между нафталин и козунаци и крайният резултат е, че чантата е поела тази миризма и ужасно ме дразни... Close А си я харесвам и искам да я нося отново... Rolling Eyes Дайте идея как да я обезмириша. Бърсах я с влажна кърпа, трих я с мокри кърпички - нищо...Чантата е кожена.
Виж целия пост
# 1
Изпери я на ръка в хладка водаи повече омекотител. Само за това се сещам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Има един спрей на Саламандър за почистване на кожа. Аз с него си минавам чантите - светват, че и на мирис го докарва. Пробвай Peace
Виж целия пост
# 3
Пробвай със сода за хляб.Сложи я в чантата и я остави да престои .Содата поглъща миризми.
Виж целия пост
# 4
Изпери я в пералнята на 30 градуса. Имам една бяла кожена чанта, ама не ми се търка и я пера в пералнята, нищо й няма.
Виж целия пост
# 5
Изпери я на ръка в хладка водаи повече омекотител. Само за това се сещам  Rolling Eyes
Peace
Виж целия пост
# 6
може би в магазините за кожа ще ти дадат съвет - не може да няма такива препарати!
Виж целия пост
# 7
Последният път като бях в Метро взех мокри кърпи за почистване на кожа-2,50-3,00 бяха,но си признавам че още не съм ги ползвала  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Изперия я на ръка.Сложи й повече прах за пране и повече омекотител.
Виж целия пост
# 9
Изпери я с омекотител или сложи ванилия или лавандула и я дръж затворена за няколко дена, за да поеме тази миризма, ако така не помогне незнам вече  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Е как така кожена чанта да се изпере? Няма ли да се развали кожата  newsm78
Виж целия пост
# 11
Е как така кожена чанта да се изпере? Няма ли да се развали кожата  newsm78

Не се развали, само дето малко поомекна от омекотителя...
Вчера я пуснах на 30 градуса на програма за фино пране и миризмата изчезна почти напълно. Все още е мокра, де, но се надявам като изсъхне вече напълно да се е обезмирисала.
Виж целия пост
# 12
Е как така кожена чанта да се изпере? Няма ли да се развали кожата  newsm78

Не се развали, само дето малко поомекна от омекотителя...
Вчера я пуснах на 30 градуса на програма за фино пране и миризмата изчезна почти напълно. Все още е мокра, де, но се надявам като изсъхне вече напълно да се е обезмирисала.

 newsm10
Виж целия пост
# 13

Не се развали, само дето малко поомекна от омекотителя...
Вчера я пуснах на 30 градуса на програма за фино пране и миризмата изчезна почти напълно. Все още е мокра, де, но се надявам като изсъхне вече напълно да се е обезмирисала.

Аз омекотител не слагам. Много бързо съхне, закачам я на простора като изваждам хастара на вън. Ако още ти мирише, пусния още веднъж в пералнята Wink
Виж целия пост
# 14
сложи ванилия или лавандула и я дръж затворена за няколко дена, за да поеме тази миризма
Това е добра идея.Особено след като си я изпрала вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия