Препоръчайте х-л на о-в Тасос или агенция която предлага оферти за там

  • 2 178
  • 8
Момичета,
Най-вече се пише за Халкидики, а и агенцийте правят предложения предимно за там.
За Тасос казват, че било много по-хубаво, с много пясъчни плажове.
Имате ли информация по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Emi скоро подробно разказа за Тасос.
Агенция, която предлага настаняване там е тази, например.
Виж целия пост
# 2
он травел предлагат на Тасос около 10 хотела
Виж целия пост
# 3
Аз лично много харесвам Тасос, бяхме там преди 2г с тази агенция: http://www.reina-tour.com/ . По принцип много рядко пътуваме организирано, защото винаги нещо не е наред, но от Рейна сме адски доволни, всичко беше 6.
Виж целия пост
# 4
Аз лично много харесвам Тасос, бяхме там преди 2г с тази агенция: http://www.reina-tour.com/ . По принцип много рядко пътуваме организирано, защото винаги нещо не е наред, но от Рейна сме адски доволни, всичко беше 6.
Илит, ще споделиш ли повече впечатления, а също и какъв хотел евентуално да си наемем. Спряла съм се на Тасос , тъй като за него казват, че е пълно с приятни песъчливи плажове, било спокойно и чисто. Иска ми се да е приличен хотел, по възможност ол-инкл. ,тъй като ще сме с детето. В България ходим на Албена-курорта е хубав обаче навалицата от чужденци ни идва вече наистина в повече. Не знам там как е положението, но не съм любител на басейните, близо до плажа ме устройва идеално. Поне е гаранция че няма аниматори и високоговорители. Знаеш как е-тъкмо си задрямала на шезлонга и изведнъж те стряска едно мощно-Ladies and gentlemen,
Виж целия пост
# 5
Хаха, разсмя ме с това Ladies and Gentlemen - точно така е, а на Албена няма отърване от анимацията:) Ами ние в Тасос бяхме в много малък хотел, не си спомням името, но беше 3 звезди, само на закуска. Нямаше басейн, беше на плажа.Вечеряхме в различни заведения наоколо - не е никак скъпо ( в сравнение със Солун примерно), а калмарите и октоподите бяха божествени! Доколкото помня тогава имаше само един 4 звезден хотел там - Александър палас или нещо подобно, той беше на All inclusive. Като цяло е много спокойно на острова, плажовете са чисти, водата е кристална - но има водни таралежи, много трябва да се внимава с тях. Ако си вземете моторче под наем за няколко часа ще направите пълна обиколка на острова - около 100км е в диаметър.  Атмосферата като цяло няма нищо общо с Албена, по-скоро имаш усещането , че си в малко курортно градче, няма много лъскави хотели и заведения.
Виж целия пост
# 6
SIS_73, един добър сайт, който може да ти е полезен в избора.
Виж целия пост
# 7
Сега погледнах в сайта на реинатур - дала съм горе линка, виж там в офертите за 4дни на о.Тасос - в този хотел бяхме, всъщност е 2 звезди, но наистина беше много приятно, без да е лукс в никакъв случай. Има много хотели на острова, предполагам че във всяка агенция ще ти предложат поне 10тина. Питай и за 4 звездния, и на нас да кажеш, че му се каним от 2 години:)
Виж целия пост
# 8
провери и в тази агенция - там също скоро гледах, че имаха добра оферта www.ines.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия