Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma

  • 8 583
  • 161
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma ще се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ще ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.
Една от тях ще е отворена – вие ще можете да отправите конкретно предложение.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.

Виж целия пост
# 1
Диети и всичко свързано с разяснението на влиянието на различните групи храни върху организма ни  Peace
Виж целия пост
# 2
ягодите  Peace
Виж целия пост
# 3
килограмите...Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Фотоепилация от нов тип
Виж целия пост
# 5
диетите Peace
Виж целия пост
# 6
От така предложените заглавия, тема за диетите би ми била най-интересна.
Виж целия пост
# 7
 Диетите  Peace
 Поздравления за идеята!   bouquet
Виж целия пост
# 8
На мен ми се иска да отбележа само че става въпрос за кулинарно списание,така че темите за диети и фотоепилации на първа страница за мен са неуместни. Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Диетично хранене.
 Поздравление за идеята   bouquet
Виж целия пост
# 10
диети Peace
Виж целия пост
# 11
От така предложените заглавия, тема за диетите би ми била най-интересна.
И при мен е така, макар че темите са толкова различни, че е трудно да ги сравнява човек, та да избира измежду тях.
Виж целия пост
# 12
Диети твърдо. Да се развенчаят някои митове, да има специалист по хранене, примерно, който да каже тежката си дума относно разните висикомазнинни, нисковъглехидратни, японски, ...и един куп други диети.
Както и за разделното-вярно ли е, че далеч не било чак толкова здравословно точно заради деленето на храните на групи и несъвместяването им?
Виж целия пост
# 13
Диетите  Peace
Виж целия пост
# 14
колкото и обсъждано и изтъркано да звучи - диетите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия