Фитнес уреди

  • 8 207
  • 40
Дайте предложения от кой фитнес уред в домашни условия ще има най-добър и ефект. Върху какво се потите в свободното си време?Mr. Green Сега сериозно - аз съм се спряла върху кростренажор, а мъжът ми иска пътека, но има място само за единия уред. Споделете вие какви уреди имате в къщи. Надявам се ми помогнете при избора  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз предпочитам велоергометър,ама си ходя на фитнес. В къщи не остава време Embarassed
Виж целия пост
# 2
Е, то и аз предпочитам фитнеса и ходих редовно до скоро, но сега нямам тази възможност/няма кой да гледа детето/. Лошото е, че почна да ми личи, че не ходя на фитнес Sad CryТъй, че за тъй е въпроса. newsm78
Виж целия пост
# 3
Имам степер,вело и абсуинг, но съжалявам че нямам кростренажор  ooooh! Мисля,че много зависи от стуктурата  и от това къде най-вече трупаш мазнини. Но аз определено съм за кростренажора  Peace
Виж целия пост
# 4
Имам степер,вело и абсуинг, но съжалявам че нямам кростренажор  ooooh! Мисля,че много зависи от стуктурата  и от това къде най-вече трупаш мазнини. Но аз определено съм за кростренажора  Peace
Абе имам и си трупам, не е като да няма. Но основните ми проблеми са корема и паласките. Мързи ме да правя коремни, а с кростренажора /евентуално/ се надявам да сваля коремче и да се стегна. Нямам амбиции за супер плосък корем все пак. Въпроса е в силуета-поне да не изглеждам като малко бременна/както каза майка ми наскоро/ Mr. Green
 
Виж целия пост
# 5
кростренажор  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз съм за пътека  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз имам няколко дребни - степер, такъв който се стиска между краката /за вътрешна страна на бедрата/ и гирички. Обаче ако ме питаш за паласки и корем най-доброто според мен е кардио, най-вече Тае бо. Оформя страшен корем, повярвай ми Peace
Иначе м/у пътека и кростренажор, аз бих избрала кроса.
Виж целия пост
# 8

И аз съм за пътека. Всичко стяга. Ако имах къде да я сложа, веднага щях да си купя.
Виж целия пост
# 9
Аз предпочитам кростренажор.
Виж целия пост
# 10
Подкрепям на 100%, не натоварва ставите, а е изключително кардио. thumbsup
Виж целия пост
# 11
А ако е пътека- електронна или механична? Карала съм механична веднъж и ми се стор доста по-изморително.
Виж целия пост
# 12
Спри се на възможно най- комбинирания уред, а според мен това е кростренажора.  Peace
Виж целия пост
# 13
 Peace Peaceс две ръце за кростренажора.Мога да се похваля че вече имам резултати-сплесками се дупето корема ми се пребра и тези гадни любовни дръжки и те Peace
Виж целия пост
# 14
 Peace Peace PeaceАз съм с двете си ръце за пътека!Макар че и кростренажора върши същата работа,но аз лично предпочитам пътечката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия