Как ще прекарате празниците ?

  • 1 138
  • 18
Как смятате да прекарате последните два дни от празниците ?
Аз два дни изкарах по пътищата на Родината ...така че смятам другите два да мързелувам с пълна сила.Гледам и времето го дават гадно , така че няма да става много много за пикници , плаж и т.н. развлечения на открито.А вие ???
Виж целия пост
# 1
Ще работя smile3511
Виж целия пост
# 2
Аз вчера бях на работа, днес спах, утре пак съм на работа... за 1ви - незнам още, но ще почивам
Шушон - не си сама Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Хапване, пийване... ей тия три работи.  Laughing
Виж целия пост
# 4
В къщи Confused
Виж целия пост
# 5
Никак.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ами мисля да раждам. Laughing
Виж целия пост
# 7
Във форума съм все пак и по празниците  Laughing
Виж целия пост
# 8
  Последните два дни ги изкарахме по парковете- градинката на Народния театър, бившия шмаузер, после слонът и лилиите и обратно, от 12 ч. до 20.30 ч. хубаво ми беше, доволна съм.
  Утре и в други ден Родопите- Дряново, Ковачевица, Долен, Лещен, ще запознавам децата с камъните, дето са ми до болка познати, не съм ги водила там до сега, предвкусвам собствения си ентусиазъм, ще се потопя в моите места с тях  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Утре ще пазарувам, във вторник няма
да мърдам от къщи, щото тук се вихрят
на този ден едни гологлави юнаци, дето
не искам да ги вкарвам в преразход. Мда.
Виж целия пост
# 10
както всеки ден. ще мързелувам Crazy
Виж целия пост
# 11
Утре 1 май-семейно ще пътуваме до Копривщица.Ще гледаме пресъздаване на Априлското въстание.
Виж целия пост
# 12
Пълен релакс и срещи, срещи, срещи и секс . Иван сутрин командировам у баба ми (прабаба му), вечер си го вземам.
Виж целия пост
# 13
Е, как!?
На манифестация!
Иска ли питане!? Вие какво, самоотлъчки, а? А?
Затъжила съм се за ген. Добри Джуров и др. Пенчо Кубадински.
Виж целия пост
# 14
Във вкъщи и колкото и странно да звучи-по добре щеше да бях на работа Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия