Една бг действителност ......

  • 3 579
  • 46
http://www.image.bg/show.php?id=22
Виж целия пост
# 1
 newsm12   smile3505
Виж целия пост
# 2
Стана ми много тъжно Sad
Виж целия пост
# 3
и на мен ми стана много тъжно , направо ще скоча от първия етаж от тъга
Виж целия пост
# 4
Стана ми много тъжно Sad
тъжно , но до болка вярно
Виж целия пост
# 5
Чак се разплаках рано сутрин понеделнишки.
Добре дошли в България. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Тъжно е и жалко! Sad
Виж целия пост
# 7
Да се смееш ли или да плачеш? newsm78
Виж целия пост
# 8
то пък в другите страни всичко е розово...ама нали чуждото е винаги хубаво,а родното -не
Виж целия пост
# 9
Изобщо не ми стана тъжно гледайки филмчето, напротив. Нищо, което не е така не видях, но това пък не е повод да седна да плача.Харесвам си страната и ми е гот да живея тук.
Виж целия пост
# 10
това е..........ВИНАГИ,всеки ден,всеки момент нещо трябва да ни подсеща къде се намираме   Tired
 
Виж целия пост
# 11
Стана ми много тъжно Sad
тъжно , но до болка вярно


до болка тенденциозно.  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Все пак арт група го е правила
този филм, а не Елена Йончева.
Виж целия пост
# 13
Да се смееш ли или да плачеш? newsm78
ooooh! За съжаление е така и незнам има ли шанс да се промени в близките 10 години
Виж целия пост
# 14
Оф, с какви глупости се занимавате... Ако човек иска да намери лошото в каквото и да било, ще го намери, било то и Бианка Раян. Какво толкова тъжно има в тъпото клипче? В другите държави няма локви по улиците ли? А това за кимането и клатенето на глава е височайша глупост която се експлоатира ненужно навсякъде и не е вярна. Обърнете внимание някой път как казвате "Да" и "Не" и ще видите че има поне четири различни вида клатене на глава и кимане - две за "Да" и две за "Не", само че не е интересно да не сме различни. И така нататък. Тука много обичате да пусне някой подобно клипче или статия и всички вкупом да ревете... Замислете се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия