Видях ДесиСлава...

  • 8 838
  • 214
... в Мола вчера. По анцуг и без грим, без прическа. Много дребничка ми се видя, но е сладка. Обаче не знам защо се беше напъхала в лъскав анцуг и й се очертаваше дупето, което беше увиснало от целулит... и като ходеше се друскаше... Sick А не изглеждаше така на камерите! newsm78 Макар, че на камерите като цяло изглеждаше по-едра и дебела, а не е. Само това дупе...

Това е, да споделя впечатления. Mr. Green
Виж целия пост
# 1
доброта дот ком  Laughing
Виж целия пост
# 2
Верно ли има целулит? А на камерите дупето и изглежда перфектно. Завидях и благородно!
Виж целия пост
# 3
Ауууу, целулит, как се е изпуснала така...
Добре, че не съм я видяла, щяй да й го кажа.
Виж целия пост
# 4
Ако не беше с този лъскав анцуг, нямаше да е толкова зле, но той подчертаваше супер силно недостатъците (както всеки лъскав плат) и освен целулит не знам какво друго би могло да докара това друскане на всяка крачка, и си беше увиснало. Казвам го, защото и аз бях силно впечатлена от фигурата й, но явно 1 месец застой си казва думата. А иначе не е такава табуретка, каквато изглежда на камерите.
Виж целия пост
# 5
Сутринта я гледах при Коритаров и Лора.
Побързала е да си сложи ботокс-направо челото и е като плоча., вирнала е веждите, но така се поизложи.
Това момиче не може да отговори смислено на нито един въпрос,, за който не е предварително уведомена.
Коритаров я схруска-тя дори не знае за какви избори ще пее.
Каза:" ми ще избираме партия".Не ми харесва това момиче и това си е.
Не ме яжте моля ви. Laughing
Виж целия пост
# 6
Вчера обсъждахме с приятели, че звездите са хора, които не можеш да срещнеш в супермаркета.
От Вип-овете в това определине ми се вписваха само Азис и ДесиСлава. Остана само Азис  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Вчера обсъждахме с приятели, че звездите са хора, които не можеш да срещнеш в супермаркета.
От Вип-овете в това определине ми се вписваха само Азис и ДесиСлава. Остана само Азис  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Можеш и още как. Ние се качихме на последния етаж да хапнем и си взехме от Макдоналдс и сядаме на масите и на съседната маса една майка кара една руса мацка да се снима с дъщера й и когато се обръща - наша Деси. Седи си на съседната маса, заринала се с тави и хартийки и чашки от Макдоналдс и си папка с някава жена.

В Макдоналдс на Славейков и Евгени Минчев виждах преди 2-3 години, пак неглиже и рошав. И звездите трябва да се хранят. Laughing
Виж целия пост
# 8
Азис пазарува в нашето Фантастико,и кво...аз като него ли съм.... newsm78

Виж целия пост
# 9
Ужас Shocked
Виж целия пост
# 10
Звездите са звезди в определена сфера. Позволете им да имат недостатъци...
Виж целия пост
# 11
Айде стига. И Анджелина Джоли ходи до магазина, за дрехи и тн.. Може да не е често, но го прави.
Хубаво, че задника и е виснал и се друса. Но аз не съм я чула да претендира, че има яко дупе или знания. Даде заявка, че има страхотен глас.

Иначе и аз не бих намерила обща тема с нея за разговор. А пък знаеш ли ...
Виж целия пост
# 12
Сутринта я гледах при Коритаров и Лора.
Побързала е да си сложи ботокс-направо челото и е като плоча., вирнала е веждите, но така се поизложи.
Това момиче не може да отговори смислено на нито един въпрос,, за който не е предварително уведомена.
Коритаров я схруска-тя дори не знае за какви избори ще пее.
Каза:" ми ще избираме партия"
.Не ми харесва това момиче и това си е.
Не ме яжте моля ви. Laughing
Ние като знаем за изборите за евродепутати, за всякакви партии и кандидатите им...по-щастливи ли сме? Работата й въобще не е свързана с политиката. Вярно, ще кажете въпрос на обща култура е, но тя, общата култура кого храни Thinking...А Нешка Робева как схруска Коритаров, че й задава такива въпроси и по думите я "се гаври"...Нормалното за мен е хората да не се интересуват толкова от политика, както сега и да си гледат работата, бизнеса и живота въобще.Тук разбира се не искам да кажа, че не трябва и да гласуваме, но чак пък да разбираме от политика..кому е нужно newsm78...
Виж целия пост
# 13
 Сега 35 страници ще се обсъжда задника на Десислава ooooh! Под ламяното екипче не изпъкваше ли релефа на някоя набрала пъпка нейде по гъза и Thinking
 Заинтригувах се и отивам да разглеждам в детайли задниците на колежките!
Виж целия пост
# 14
Абе какво става тука?
Споделям си впечатленията и всички наскачват?! Ако се движиш с приятелка по магазини и го видиш с очите си и ти ще го изкоментираш с приятелката си, няма да го подминете, сигурна съм.
А сега се изкарвате много благородни и над тия неща.
Аз не съм видяла жена да не изкоментира друга жена, но хайде да не задълбаваме, че ще ви отиде благородството и аристократизма и само перушина ще хвърчи... Laughing

И ми е интересно как тогава тема "Звездни компромати" се радва на такъв успех, след като не гледате задниците на колежките или звездите.

Вярвате ли си поне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия