Кога за пръв път кола маска на триъгълника след секцио ?

  • 2 994
  • 12
Та това ми е въпроса ? newsm78
Виж целия пост
# 1
"...секцио на триъгълника"    #Crazy
Виж целия пост
# 2
Стига де, явно иска да каже "кола на триъгълника след секцио..."
Виж целия пост
# 3
Месец- месец и и половина след секциото. Но дори и сега ме наболява повече, когато дръпне в близост до белега.
Виж целия пост
# 4
ауууууу, аз пък това не го бях преценила като взимах решение за секцио Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Хммм... А епилатор? От как съм бременна, много ме боли и минах на депилиращ крем - много скъпо, цапотещо и противно, но... Та - минава ли тази свръхчувствителност? И - надявам се че да - кога?
Виж целия пост
# 6
След секцио незнам, но аз ходих миналата седмица при моята козметичка (сега съм 34 седмица) и умрях от болка идваше ми да стана и да си тръгна още последата. Имах намерение да отида и края на този месец, но почвам да се замислям. Ако решиш, ти стискам палци, но отиди преди да са станали много дълги.
Виж целия пост
# 7
още на 1 месец ,но не цял триътълник. От 2мес вече както си знам. но покрай белега предупреждавах козмитичката ми да бъде по внимателна. Май имам доста висок праг на болка.
Виж целия пост
# 8
Аз съм раждала със секцио.Известно време използвах спрей или крем за депилация на триъгълника.На кола маска ходих след около 4-5 месеца,но си болеше.
Виж целия пост
# 9
След като родих, някъде на 50- ия ден отидох на контролен преглед при моята гинеколожка. Значи преди това съм минала през козметичката.  newsm78
Виж целия пост
# 10
2месеца след раждането се престраших за цял триъгълник.
Виж целия пост
# 11
Здравейте,
На мен ми предстои секцио началото на юли. Ходих на кола миналата седмица, но решението за мен беше употребата на лидокаин. Няма проблем при него, обезболява и действа локално.
Виж целия пост
# 12
Бях със секцио и си направих кола на втория месец, но около белега с пинсета внимателно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия