Дайте съвет ,моля!

  • 722
  • 3
Родила съм преди по4ти 8 месеца!Цикъла ми не е редовен,един месец ме пропусна,не кърмя и се бях по6а6кала!След раждането за месец свалих докато кърмех 4 кг,но после се запо4на с нередовния цикъл ,хормоните играят....и не свалям ве4е или ту сваля 2 кг и след време ка4а отново.Хапвам както преди,не прекалявам!Най-гадното е 4е хормоните ми играят яко,разли4ни настроения,в един момент се смея в др.пла4а.Дали да не отида на ендокринолог? Thinking.Бях при гинеколог и ми даде хап4е за предизвикване на цикъла,но до тук....тя се пенсионира и сега при нов!
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Нали си сигурна че не си бременна?  Mr. Green

Като изключим горната вероятност, е съвсем нормално да не можеш да свалиш килограмите толкова бързо, понякога се изисква много повече от година - при всеки е различно. Все пак не забравяй че раждането си е страс за организа!

За тези хормони ..... май ще е най-добре да отидеш на лекар. Дори и нов гинеколог би ти предписал тестове след като опишеш ситуацията.
Мое лично мнение е че трябва първо да си изследваш хормоните и тогава да ти се дават лекарства за предизвикване на цикъл или да се предписва каквото и да било друго лечение. Все пак не можеш да лекуваш заболяване за чието съществуване нямаш никаква представа ( т.е. не знаеш какво ти е за да се лекуваш).
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Kiara,сигурна съм няма бременност! Simple Smile
Гинеколожката,която ми следе6е и бременността тук ме прегледа и на ехограф,но тя се пенсионира.Правих преди това и тест.
6те записвам 4ас при нов лекар,пък да видим,искам и хормонални изследвания!
След като ми дойде цикъла/след хап4ето/се 4увсствам по добре!Дано се въстанови,за6тото и мъжа ми покрай мен лудна!Някак си се поуспокоих,това хормоните са голяма работа бре!!!
И си мисля 4е ако вси4ко е наред 6те запо4вам да отслабвам,оххххх голям проблем ми е това1
Смея се,а след малко се мръ6тя,съ6то като през бременността! Grinning Sad
Благодаря за съветите!
Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 3
  bouquet

ПОжелавам ти доброи бързо развитие на нещата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия