Въпрос за дънки

  • 1 806
  • 17
Здравейте момичета,
Купих си преди 2-3 месеца дънки, които в последствие реших, че ще ми харесват много повече, ако са 4-5 тона по - светли. Въпросът ми е знае ли някоя от вас най-бърз и лесен начин да стане това, т.е. да ги изсветля, но по възможност да е с една процедура. Единственото, което ми хрумва на мен е да ги пера докато постигна желаният цвят, но като се има в пред вид колко са тъмни от колената надолу /почти индигови/ струва ми се че доста пране ще падне #Crazy и ми се ще нещо по-простичко да има като вариант, но със същия ефект.
Виж целия пост
# 1
Аз бих пробвала да ги изваря в тенджера на котлона Crazy.От врялата вода би трябвало да загубят доста от боята,но пък де да знам,може да се свият newsm78.
Виж целия пост
# 2
дали ще стане ако ги изпереш с прах за бяло пране ... Rolling Eyes на по висока температура...
Виж целия пост
# 3
или пък да питаш в някое химическо чистене  newsm78
Виж целия пост
# 4
Според мен ще е най-добре да не рискуваш сама, ако не си сигурна какво би се получило.Питай примерно както ти е казала Мони (на химическо), или имаше едно време боядисване на дънки (само, че да не ти ги правят с боя, която да ти боядисва след това други дрехи).
Май ще е най-добре да попиташ в химическо чистене newsm78
Виж целия пост
# 5
Ако ги изпереш по-енергично с четка, ще поизбелеят доста "автентично" - все едно са изтъркани от носене  Wink Само четката да не е мека. Ако използваш прах за бяло пране, както са ти написали по-нагоре, сигурно ще стане по-лесно.
Аз съм си правила така дънки, понеже не можах да си харесам тогава хем кройка, хем на цвят, та после исках на бедрата да стоят като износени. Добре се получи, макар, че прането на ръка ми е много нелюбимо занимание  Rolling Eyes Колко трудоемко ще е, зависи точно какъв е платът на дънките. При някои става много бързо - дано да си случила такива.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета  bouquet
Виж целия пост
# 7
Пиши накрая какво си предприела и какъв е резултатът. Ще е полезен споделен опит за всички ни.
Успех!
Виж целия пост
# 8
А освен дънки да знаете дали могат да се боядисват потничета в някакъв цвят...защото миналата година си взех едно розово потниче от Playlife и бая се изръсих, - то есветло розово и понеже не ми харесва така съм го носила точно 3 пъти и ме е ужасно яд и незнам какво да направя Cry
Виж целия пост
# 9
Боядисват се памучните дрехи много лесно.В железариите продават текстилни бои.Аз си боядисах една оранжева рокля и яке към нея.И един панталон светло син.Станаха страхотни цветове.Само дето сега ги пера на ръка,защото много пускат боя. Laughing
Виж целия пост
# 10
Цитат
...
Аз бих пробвала да ги изваря в тенджера на котлона Crazy.От врялата вода би трябвало да загубят доста от боята,но пък де да знам,може да се свият newsm78.
И с малко белина ще станат,преди години съм правила така  Grinning,преди да се намацаш помисли дали си заслужава  newsm78,желая ти успех.
Виж целия пост
# 11
На химическо най добре  Peace

А освен дънки да знаете дали могат да се боядисват потничета в някакъв цвят...защото миналата година си взех едно розово потниче от Playlife и бая се изръсих, - то есветло розово и понеже не ми харесва така съм го носила точно 3 пъти и ме е ужасно яд и незнам какво да направя Cry

Може що да не може  Peace Но не експериментирай сама, занеси го някъде да ти го направят  Peace
Виж целия пост
# 12
Къде да си занеса потничето за оцветяване,където да съм сигурна,че няма да ми го съсипят? В химическо чистене боядисват ли? Защото за пръв път научавам,че е възможно такова нещо Hug
Виж целия пост
# 13
Боядисват се памучните дрехи много лесно.В железариите продават текстилни бои.Аз си боядисах една оранжева рокля и яке към нея.И един панталон светло син.Станаха страхотни цветове.Само дето сега ги пера на ръка,защото много пускат боя. Laughing

Не смея да си боядисам дрехите! Веднъж яко ме наваля дъжда и черното ми сако пусна боя  doh Зацапа ми се блузата отдолу, че и ръката ...
Виж целия пост
# 14
Боядисват се памучните дрехи много лесно.В железариите продават текстилни бои.Аз си боядисах една оранжева рокля и яке към нея.И един панталон светло син.Станаха страхотни цветове.Само дето сега ги пера на ръка,защото много пускат боя. Laughing

Не смея да си боядисам дрехите! Веднъж яко ме наваля дъжда и черното ми сако пусна боя  doh Зацапа ми се блузата отдолу, че и ръката ...
Да права си и това го има ,много пускат боя.Със светлите цветове не съм си цапала дрехи и бельо.
Боядисвала съм и в черно на химическо чистене ,цапало ми е бельото Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия