Хотел "Серенити бей" на Нестинарка

  • 6 165
  • 8
Здравейте!
Успял ли е някой да посети Serenity Bay , част от Blue Village? Миналото лято бяхме на Нестинарка и харесахме този хотел, даже взехме визитка, но на мейла не ми отговориха, а по телефона не ми вдигат...
Из нета го има само в разни скандинавски туристически фирми и не откривам начин да резервира човек стая...
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Хотела е страхотен,но за сажаление миналата година беше допустим само за чужденци.
Имах възможността да вляза вътре и да го разгледам,включително и апартаментите и ателиетата,както ги наричат.Наистина е хубаво,но българи нямаше.Български граждани се допускам само,супер връскарите и ако случайно не е запълнен целуят капацитет на хотела,за да си попълнят свободните стаи,пускат оферта за българи.
Но цените хич не са ефтинки,даже на чужденците им е по ефтино от колкото на нас #Cussing out
Виж целия пост
# 2
И аз съм го разглеждала, а цената миналата година беше 120 лв. за студио с 2 помещения за по 2 души, което не е никак  много за такъв хотел . Не че имаше места де... Без хранене е цената, но пък е с кухненско оборудване, ако случайно му се готви на някого, инак Царево е на един хвърлей и кръчми бол...
Виж целия пост
# 3
Заинтригувахте ме, момичета  Peace

Не успях да открия нищо в Нета за този хотел, но се надявам някой българин да е попаднал без връзки там и да даде координати!
Виж целия пост
# 4
Координатите мога да ги намеря,но без да ви разочаровам,май и тази година няма да пускат българи.Ще попитам и ако ви интересува,щ ви дам повече инфо Peace
Виж целия пост
# 5
Координатите мога да ги намеря,но без да ви разочаровам,май и тази година няма да пускат българи.Ще попитам и ако ви интересува,щ ви дам повече инфо Peace

Ами давай тогава координати, пък дано да се уредим  Heart Eyes

Никъде не успях да намеря дори снимка на този хотел  Thinking
Виж целия пост
# 6
Ето 26 снимки има  Laughing
http://www.startour.dk/Resorts/travel.aspx?id=16699&cat=2|245&entry=30&dest=0&city=1217&type=c&hotel=4850
Линка е нещо зле - дай copy + paste в браузера
Виж целия пост
# 7
Веднага щом разбера какви са телефоните,ще ви информирам.
Имам снимка на хотела,ама незнам как да я сложа тук Embarassed
Виж целия пост
# 8
Само да ви кажа, че на визитката има следните координати, на които никой не отговаря:
serenity.bay@abv.bg
0550 55200
0550 55300

Така че търсете други....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия