ЛИЕРАК

  • 1 208
  • 8
Момичета,имате ли отзиви за козметика Лиерак-отностно кремовете за лице?
Виж целия пост
# 1
отврат
Виж целия пост
# 2
Лиерак просто правят много добри рекламни кампании, но продуктите им не са нищо особено  Neutral Face
Виж целия пост
# 3
не съм доволна
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета за отговорите!Попитах за отзиви,защото забелязах ,че във форума няма много мнения относно Лиерак за лице.Аз ползвам втора седмица тестери,но резултата е подпухнало лице сутрин-дори и от хидратиращия Деридиум,а Аква -Д направо се рони и се зачервява лицето- поне при мен такъв е резултата.В аптеките казват,че е един клас над Ла Рош Посе,ВИШИ,РОК,пък да не говорим за Юсерин. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз се бях засилила да си купувам антицелулитния на Лиерак, но след като прочетох мнението на monda определено се отказах и се насочих към Clarins. Странно ми звучи защо толкова хора са недоволни от една уж добра козметична марка  newsm78
Виж целия пост
# 6
аз съм доволна, но от околоочния крем,  други техни продукти не съм ползвала, но специално от кремовете за очи, съм ползвала почти всички марки, и всички не ми понасяха, щипеше ме, обривах се! Единствено този крем ми действа добре!
Виж целия пост
# 7
Определено няма да ползвам продуктите на Лиерак -може да са качествени -незнам,но на мен не ми се отразяват добре на кожата. CloseНай интересното е че в аптеките я препоръчват като най качествената медицинска козметика и най търсената,но явно и аптекарките започнаха да правят рекламни кампаний. Crossing ArmsКрем без препоръка от дерматолог - вече не взимам-съсипах си хубавата кожа,сега те първа я лекувам. Close
Виж целия пост
# 8
Аз се бях засилила да си купувам антицелулитния на Лиерак, но след като прочетох мнението на monda определено се отказах и се насочих към Clarins. Странно ми звучи защо толкова хора са недоволни от една уж добра козметична марка  newsm78

 Дали можеш да ми пуснеш линк към тази тема? Аз се чудя към какъв антицелулитен продукт да се насоча.. Ти какво избра?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия