отново искам бебе

  • 1 638
  • 12
Трудно ми е да започна,защото незнам от къде,ще се опитам да разкажа всичко и се надявам да ми дадете отговор на въпросите ми Embarassed.Преди 3 години редовно посещавах този форум, също както и сега исках да си имам бебче,започнахме с мъжо бебеправенато и след 2-3 месеца резултатът беше на лице забременях.Изкарах лека бременност, родих едно прекрасно слънчице.До тук добре, ама след като родих, че и до днес цикъл съм нямала Shocked.То не бяха изследвания не бе и чудо, всичко ми е ОК.Тука трябва да спомена ,че след като родих страшно много отслабнах,нолмалните ми килограми от преди забременяването са 50-52.Влязох да раждам 63, а сега съм 42кг. при височина 1.72.Храня се нормално.Много доктори ми казаха ,че цикъл нямам заради малкото килограми.Това ми го казаха във Варна,реших че тука няма достатъчно добри специалисти и реших да отида в София при Д-р Павлета Табакова - това става миналият месец в началто, тя ми изписа Естрофем 2 мг. като каза да го пия 10 дни, а след това 10 дни да пия Цикло Прогинова.Днес ми е последното хапче и сега трябва да чакам.Каза 3 месеца ще трябва да спазвам тази схема.Между другото бях много против да започвам това лечение, защото се страхувам да пия хапчета, а още повече хормонални.Та се питам дали може сега след първият месец на лечение ,ако ми доиде да спра хапчетата и да започнем с мъжо опитите за бебче?Оф,моля ви ако някоя от вас може да ми каже нещо по въпроса, да пише, че ми писна да слушам докторите и съвсем да се обърквам.Благодарна ще съм на всяко едно мнение  bouquet.
  Мале, аз като го чета нищо не разбирам ,а незнам на вас изобщо стана ли ви нещо ясно Wink
Виж целия пост
# 1
Напълно възможно е да нямаш цикъл заради рязкото отслабване. Според мен, когато ти дойде, би трябвало да си направиш изследвания, да видиш как са ти хормоните. Peace

Дано скоро се сбъдне желанието ти!  Hug
Виж целия пост
# 2
А кърмиш ли?
Виж целия пост
# 3
 newsm78 Да си посещавала ендокринолог??? Възможно е да имаш проблеми със щитовидната жлеза - бързо отслабване, липса на цикъл.... По мое мнение ако не си ходила на такъв лекар е крайно належащо да го направиш.
Д-р Павлета Табакова - не знам какъв специалист е обаче. Embarassed А и не пишеш за изследвания - правени ли са ти и какви.
Стискам палци да се оправят нещата. Peace
Виж целия пост
# 4

Д-р Павлета Табакова

 Peace
Виж целия пост
# 5
newsm78 Да си посещавала ендокринолог??? Възможно е да имаш проблеми със щитовидната жлеза - бързо отслабване, липса на цикъл.... По мое мнение ако не си ходила на такъв лекар е крайно належащо да го направиш.


Подкрепям с двете ръце!!! Hug

Това бързо отслабване....Как си емоционално? Ако изпадаш в депресивни състояния, изследвай хормони задължително!
Успех ти желая! Дано излезеш по-бързо от ситуацията! Praynig

 Hug Hug Hug

Погледни тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 471&Itemid=20
Виж целия пост
# 6
Не, сега вече не кърмя.Кърмих една година Simple Smile
Да, при ендокринолог съм ходила, изследваха ми всички възможни хормони всичко е наред.

Благодаря ви за подкрепата, имах нужда  bouquet.Днеска ми е последното хапче и започва голямото чакане да ми дойде, ще ви държа в течение  .А и нали вече ставам редовен посетител на това форумче Wink
Виж целия пост
# 7
Мими, може и да ти е трудно, но се опитвай да хапваш повече  Wink Мисля че има такава зависимост не само с килограмите на жената и фертилността, ами и с мазнините. Ако можеш, хапвай повече мазни нещица, това директно ще повлияе на хормоните. Щом си толкова слаба, въглехидратите може би 'не те ловят', защото са ти нужни да имаш енергия, а за белтъчините май е излишно да казвам, те са нужни на всички (по около 55гр. на ден)

Успех и скоро да се похвалиш и с едното и с другото  Grinning Hug
Виж целия пост
# 8
Аз, такова....малко бабешки методи, ама....
Две лъжици мед сутрин на гладно - всеки ден! Дано това помогне! Peace
Зареди се със сладолед и млечни изделия, богати на мазнини. Помагат за забременяване, пък и нямаш проблем с високото тегло, така, че спокойно можеш да си хапваш!
Купи си и Центрум Матерна - може би не приемаш достатъчно витамини. Комплекса е подходящ и за жени, планиращи бременност.
Успех! Hug
Виж целия пост
# 9
Първото ми дете вече е на 4 г. и от известно време все повече се заглеждам в малките бебковци,иска ми се да ги гушкам,да им се порадвам  HugА това ме навежда на мисълта,че вече май е дошло време да ставам мама за 2-ри път. ThinkingДори обмисляме идеята с таткото кога ще започваме да "работим" по въпроса.
Виж целия пост
# 10
Първото ми дете вече е на 4 г. и от известно време все повече се заглеждам в малките бебковци,иска ми се да ги гушкам,да им се порадвам  HugА това ме навежда на мисълта,че вече май е дошло време да ставам мама за 2-ри път. ThinkingДори обмисляме идеята с таткото кога ще започваме да "работим" по въпроса.
Az su6to iskam da imam vtero drte no moqt muj ne jelae  Cry Neznam kakvo da pravq.Posuvetvaite me
Виж целия пост
# 11
извинете ме за правописните грешки и за латиницата .Надявам се да сте разбрали Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
ХРАНАТА ПРАВИ БОРБАТА може да е истъркано но е верно
иди на ендокринолог ако не си ходила.
УСПЕХ Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия