Харесвате ли бижутата на Сваровски?

  • 3 015
  • 73
Харесвате ли бижутата на Сваровски?Аз ли4но ве4е -не,станаха прекалено разпостранени.Особено този модел http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=/-ве4е можеш да го видиш на всяка втора жена.Лалик ми се струват доста по-сполу4ливи и като изработка и като модели,но пък са доста по-скъпи.
Виж целия пост
# 1
Аз лично не ги харесвам.
Харесвам и нося само злато - жълто, класическо.
А за много официални поводи - перли (особено черни и розови).
Кристалите не ми допадат.
Виж целия пост
# 2
Ами горе долу стават. Малко са скъпички за качеството, което предлагат, но някои са много красиви наистина. Е, не точно това, което си показала с гумената връв hahaha Но имат и сполучливи попадения...
А защо ако нещо ти харесва, трябва да ти пука, че и други го носят newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз да. Имат много красиви и перфектно изработени неща. И не ми пука, че може да видя бижуто си на друга жена ако си го харесвам. Все пак да не съм кралска особа, че никой да няма бижута или дрехи като моите Laughing
Виж целия пост
# 4
А защо ако нещо ти харесва, трябва да ти пука, че и други го носят newsm78
Става прекалено масово и не е е интересно.Далеч по-добре е ,когато си с нещо оригинално,което няма да видиш под път и над път.
Виж целия пост
# 5
Все пак да не съм кралска особа, че никой да няма бижута или дрехи като моите Laughing
Аааа и аз съм далеч от кралските особи,но не смятам,че само те имат привилегията да носят нещо различно. WinkИ за малко пари може да се купи нещо оригинално.
Виж целия пост
# 6
Харесвам ги и често ги нося във всекидневието, когато съм по-спортно облечена.
Виж целия пост
# 7
Ами имат много добри попадения. Имам едно цвете с различни по цвят листенца на верижка, ама не успях да го намеря в каталога. Нося си го с кеф Whistling
Виж целия пост
# 8
Не обичам кристали по принцип, все едно на коя фирма.
Някой като каже : пък мойта рокля е с кристали Сваровски иииии...все едно присъствал чудо станало Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Ами имат много добри попадения. Имам едно цвете с различни по цвят листенца на верижка, ама не успях да го намеря в каталога. Нося си го с кеф Whistling

И аз имам такова  Grinning . На кожена верижка? Много си го харесвам, нося с удоволствие.
Някои от моделите, обаче са ми много бабешки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Не.
Виж целия пост
# 11
Ами имат много добри попадения. Имам едно цвете с различни по цвят листенца на верижка, ама не успях да го намеря в каталога. Нося си го с кеф Whistling

И аз имам такова  Grinning . На кожена верижка? Много си го харесвам, нося с удоволствие.
Някои от моделите, обаче са ми много бабешки  Rolling Eyes

Ми не е това, на метална верижка, сребърна ли е, ква е, незнам Thinking Ще го снимам утре Wink
Виж целия пост
# 12
Не, малко по-лъскави ми идват. Любимият ми метал е среброто, по възможност старото.
Виж целия пост
# 13
Имат и добри модели, но повечето не ми харесват, а и доста модели са изимитирани и в еВтинката имитационна бижутерия
Виж целия пост
# 14
И аз си имам, но моето е слонче на верижка!!! И въобще не ме интересува дали другите го имат или го нямат! На всеки стои различно и с всяка дреха стои по различен начин! На мене си ми харесват! Освен това кристалите неутрализират негативната енергия!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия