Мога ли да пия тоник?

  • 11 216
  • 62
Много ми се пие тоник, но не смея бременна съм, а знам че съдържа хинин. Някой знае ли дали вреди?
Виж целия пост
# 1
Никога не съм се замисляла пък за това, а бая тоник изпих докато бях бременна, особено в жегите. Не мисля, че ако пийнеш един и ти ще ти навреди Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Естествено, че можеш!
Виж целия пост
# 3
Мерси!    bouquet
Виж целия пост
# 4
Че и малко джин да си сипеш вътре пак нищо няма да ти стане  hahaha
Виж целия пост
# 5
Да може. Стига да не прекаляваш Wink
Виж целия пост
# 6
Много ми се пие тоник, но не смея бременна съм, а знам че съдържа хинин. Някой знае ли дали вреди?
и аз бях така, обаче всичко около мен твърдяха, че е вреден точно заради хинина... с други думи по добре не пий Naughty
Виж целия пост
# 7
Много ми се пие тоник, но не смея бременна съм, а знам че съдържа хинин. Някой знае ли дали вреди?
и аз бях така, обаче всичко около мен твърдяха, че е вреден точно заради хинина... с други думи по добре не пий Naughty

Момичета, стига сте се вталясвали.
Количеството хинин в един тоник и толкова нищожно, че няма с какво да навреди...
Виж целия пост
# 8
Пий, колкото ти се пие. Съдържанието на хинин е толкова минимално, че не би въздействало на бременността ти.  Hug
Виж целия пост
# 9
Че и малко джин да си сипеш вътре пак нищо няма да ти стане  hahaha

Вярно е Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Аз съм чела че не е добре да се пие тониц при бременност по добре го избягвай,а ако можеш направо се откажи от газираното:))
Виж целия пост
# 11
Че и малко джин да си сипеш вътре пак нищо няма да ти стане  hahaha
Споделям това мнение! Peace
Виж целия пост
# 12
Някой ден ще ме уморите.Преди няколко месеца имаше тема "Вредни ли са солетите" hahaha
Виж целия пост
# 13
Да ,можеш.
Виж целия пост
# 14

 Peace
Защо пък да пречи хинина  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия