Нещо съм се ошашкала...:(

  • 1 063
  • 6
Преди около 1-2 месеца ми излезе нещо като мехурче на гърлото /усещах го като пъпчица/, точно към края на езика на гърлото. Ходих на лекар и жената гледа, гледа и без да каже нещо конкретно ме прати да дам кръв. Изследванията ми бяха в норма, а мехурчето спря да ме дразни още същия ден. Оттогава от време на време ме дразни за по няколко часа и после нищо. В моментите в които го усещам го напипвам, като много малка пъпчица, но днес без да го усещам пипнах пак там и пак го има, но е плоско. Накарах мъжа ми да погледне и каза, че е като бяло петънце.. и аз вече съм в паника какво аджеба е това. През главата ми минават мисли за рак и т.н.Sad Някой сблъсквал ли се е с такова нещо? Имате ли някакви предположения какво може да е?
Виж целия пост
# 1
УНГ специалист ли те прегледа, стоматолог ли..и все пак кво каза...
Към корена на езика ли  е или на гърлото newsm78
Случвало ми се е да имам подобен проблем с папилка на езика, с мъничка слюнчена жлеза, ..ама мисля, че наистина си се шашнала безпричинно.
Какво ти изследваха в кръвта - микробиологично или кръвна картина?
Виж целия пост
# 2
Ходих при общопрактикуваща лекарка... Сега се чудя дали да не ида на УНГ? Не е на езика, а на гърлото. Правиха ми пълна кръвна картина.
Виж целия пост
# 3
иди на УНГ за твое успоокение, не ми звучи да е нещо страшно. аз имах едно такова беличко и болезнено и ми каза микроабцесче и с едно кафяво лекарство ми го махна и нямах повече проблеми.
Виж целия пост
# 4
Ох, благодаря ти! Дано да е това!
Виж целия пост
# 5
при УНГ отиди Peace
не е най-лошото Mr. Greenдето си го мислиш Mr. Green..
Виж целия пост
# 6
Благодаря!
Още днес ще ида..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия