колко сме доволни от съпружеското тяло

  • 2 295
  • 43
то кусури винаги можем да им намерим,както и те на нас ,ама все пак колко сме горди семейни жени Peace?аз се записвам първа ,мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва врамато си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте
Виж целия пост
# 1
Не може ли тялото да не е "съпружеско"? newsm78 Щото аз от съпружеското хич не бях доволна...Сега живея без брак с любимия,ама не ми е дошло до зъби да го "осъпружвам"-и така си ми е добре! Laughing
Виж целия пост
# 2
ами точно в момента ми идва да го  #2gunfire
иначе по  принцип съм доволна
Виж целия пост
# 3
Доволна съм , обича ме, грижи се за мен, имаме заедно планове за бъдещето, какво му трябва да човек  Mr. Green По скалата от 1 до 10 - оценка 9,99  Joy
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна! И как да не съм - половината от домакинските работи ги върши той, занимава се с детето, търпелив, нежен, грижовен, забавен! Толкова си го обичам!!!
Виж целия пост
# 5
мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва времето си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте

Ей това е и моят мъж! Много точно си го описала!
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185395.0
Виж целия пост
# 7
Аз от тялото му не съм доволна много, че доста насвиня напоследък. Но иначе е душица!
Виж целия пост
# 8
Доволна съм,гледа си ни като писани яйца.
Хубаво е да знаеш че можеш да разчиташ на него.
Виж целия пост
# 9
Повече от доволна съм от него.Добре съм си го обучила  Grinning
Виж целия пост
# 10
Много съм доволна, защото ми угажда на дивотиите дето ми хрумват. Чат пат се скътава откъм домакинска работа( онзи ден например вечерта каза,че ще измие чиниите,,ама след вечеря го домързя и каза,че ще ги мие на сутринта. На сутринта пък нямал време и каза,че ще ги мие вечерта,а аз се ядосах и не ги измих чиниите цял ден. Вечерта като се върна почна от тях), но като цяло е страхотееееееееееен
Виж целия пост
# 11
И аз се записвам   Peace

:
то кусури винаги можем да им намерим,както и те на нас ,ама все пак колко сме горди семейни жени Peace?аз се записвам първа ,мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва врамато си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте

И при нас е така!
Уцелила съм 6 от тото с такъв мъж   Heart Eyes
Много, много си го обичам мъжо и той мен  Peace
Виж целия пост
# 12
8 от 10. Има качества, за които му се възхищавам. Има и 1-2, заради които ми е идвало да се разведа Sad Ако не го обичах толкова много, сигурно щях hahaha
Виж целия пост
# 13
Имам страхотен съпруг! Много ми помага в домакинството, разбира ме, обича ме и ме подкрепя!
И най-важното - търпи хормоналните ми истерии, което не е никак малко! Joy hahaha Joy
Умело ме приземява, когато се издигна твърде много в облаците.
Единственото, което понякога ме дразни, е вечният му стремеж да угоди на всички! Но... с времето ще научи, че няма такъв филм. Липсва му малко твърдост в отношенията си с околните, но напредваме в тази посока. Peace
Виж целия пост
# 14
Много съм доволна от него . Той е много готин човек и колкото и да не искам да призная той е по търпеливия , по мъдрия, и т. н. Чак леко се изчервих обаче това си е самата истина. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия