Цикъл и дуфастон

  • 1 697
  • 8
Здравейте моми4ета,

имам един въпрос. Лелката ми закъсняваше много до 50-ти ден я нямаше. Гинеколожката ми изписа дуфастон за 5 дни по 2 и после да го спра. Но ми дойде още на 3-ти ден докато го пиех. Нормално ли е това?? Още преди да го запо4на имах едно много бледорозово те4ение. След като ми дойде падаха едни големи съсиреци 2 и 3-ти ден. Може ли да са предизвикани от Дуфастона???

Усмивки на вси4ки,

с пожелания за 2 4ерти4ки.
Виж целия пост
# 1
Нормално е да ти дойде докато пиеш дуфастона, а и мисля че и без него е щяло да ти дойде щом има розово течение Wink
Виж целия пост
# 2
Сигурно и обилното ти кървене е нормално,щом не ти е идвало толкова много време Peace
Виж целия пост
# 3
Попитах за тези съсиреци, защото правим опити за бебе, а... И аз не знам луднала съм се тотално. Това закъснение беше много голямо и много се надявах на две 4ерти ама както и да е.
Виж целия пост
# 4
Ами не знам за съсиреците и аз по някога получавам.Даже веднъж ми се случи един толкова голям и твърд/извини ме за обяснението/,че и аз си мислех какво ли не,но.........не знам.Дано всичко е наред и другия път да ти закъснее 9 месеца-знаеш какво имам предвид Peace
Виж целия пост
# 5
Мерси много за отговорите!!!:))))))

Между другото, днес ми е 23 ден от цикъла и не мога да усетя или видя плодородната цервикална слуз. Знете ли дали може овуто да се повлияе от настинки, вирус или нещо подобно, което ме беше хванало тия дни?

П.П. При дългия цикъл, който имам о4аквах ЦС, тези дни.

От както правим бебе и цикъла ми се удължи, вси4ко ми се разбърка. Никакви календари, нищо не излиза по сметките

Simple Smile))))))))
Виж целия пост
# 6
Ходила ли си на лекар?
Виж целия пост
# 7
Правила ли си хормонални иzследвания? Най добре отиди на лекар и искай да ти пусне хормони, не само да ти дават лекарства zа предиzвикане на цикъла. Ако има проблем дуфастона не го ре6ава.   bouquet
Виж целия пост
# 8
Мерси много за отговорите!!!:))))))

Между другото, днес ми е 23 ден от цикъла и не мога да усетя или видя плодородната цервикална слуз. Знете ли дали може овуто да се повлияе от настинки, вирус или нещо подобно, което ме беше хванало тия дни?

П.П. При дългия цикъл, който имам о4аквах ЦС, тези дни.

От както правим бебе и цикъла ми се удължи, вси4ко ми се разбърка. Никакви календари, нищо не излиза по сметките

Simple Smile))))))))
Може да се повлияе, но не мисля че това е причината.
Мери БТ и прави тестове за О.
Обилната ЦС не е признак на О, когато има проблем с нея/с О./.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия