Забравяте ли, че около вас живеят и други хора?

  • 2 122
  • 37
 Абе хора, къде си тупате килимите ooooh! Събуди ме трясък на тупалка два етажа над мен #Cussing out Бива ли да има толкова прости хора. Като са си на терасата и нищо друго не ги интересува,че и нагло гледат като ги погледнеш на криво:bad-words: И щото ми е супер криво че ме събудиха ще продължа като кажа, че на пет метра от блока си има специално място за тупане на килими ама уви, друго си е да го опънеш на терасата и да блъскаш сутринта в събота #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Абе хора, къде си тупате килимите ooooh! Събуди ме трясък на тупалка два етажа над мен #Cussing out Бива ли да има толкова прости хора. Като са си на терасата и нищо друго не ги интересува,че и нагло гледат като ги погледнеш на криво:bad-words: И щото ми е супер криво че ме събудиха ще продължа като кажа, че на пет метра от блока си има специално място за туатне на килими ама уви, друго си е да го опънеш на терасата и да блъскаш сутринта в събота #2gunfire

на мен ако ми се случи такова нещо рано събота сутрин се качвам на покрива и я заливам с нещо  Mr. Green
как така ще си изтупва мръсотията върху всички под нея...мдаа, прахосмукачката харчи ток, а тока струва пари.
Виж целия пост
# 2
Всяка община има регламент по въпроса.
И аз имам този проблем, но освен тупане, хвърлят боклуци. Направих си труда да проверя и се оказа, че при нас се налагат глоби.
Разпечатай Наредбата и я сложи на видно място с подчертано на точката за глобите. А Ако имате домоуправител, още по-добре, нека и той се намеси. В крайна сметка, целият вход е ощетен- на никому не е приятно боклуци да падат върху прането.
Виж целия пост
# 3
 Абе то не е само заради боклуците #Cussing out Кво ми се разблъскали рано-рано #2gunfire И тоя гнуснярски килим ooooh!
Виж целия пост
# 4
Кас, пусни мъжа ти да се рзправя бе! #2gunfire
 иначе то винаги и навсякъде ще си има такива баби-простакеси...не мож ги убеди, че света трябва да е добро място и съседите не са врагове...
 Може пък жената да е в ПМС и да се разтоварва така Grinning
 А ти защо не чистиш в почивните дни, а?А? Ще ми спи тя до късно, принцесата!!!
 Веднага да хващаш килимите!!! Grinning
Виж целия пост
# 5
Кас, пусни мъжа ти да се рзправя бе!
Нямам вече Mr. Green
Не чистя щото това го правя през цялата седмица след работа, през почивните дни почивам Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
е как така нямаш?
 ами контрахирането кой ти го причинява? и рака на гърлото?
 Зарежи ги тия съседи, нямя как да се превъзпитат, особено ако са по-сърдити старчета...
Виж целия пост
# 7
Ти сега от килимите на рака се хвърли Laughing. Имаш лично Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Еее, айде бе... Нали се разбра, че всички си тупате покривките през прозореца, какво се правите  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз не го правя. Не се възмущам заради боклуците, а зари несъобразителността с околните, които е нормално да спят през ранното утро на почивен ден #Cussing out
Виж целия пост
# 10
К'ви покривки бе, Доне?!
Модерните хора в бамбукови подносчета си хапват фюжъна, айде моля ти се! Joy
 ние и килими нямаме...
 а и те, бабите, нямат почивен ден. Кас, преживей го, душко
Виж целия пост
# 11
в нашия блок никой не съм виждала да тупа килим аз също никога не съм изтупвала килими/ кой знае тогава колко  са мръсни малиии/. Rolling Eyes
но ако ми изтупват на главата,щях да вдигна панаир- адски ме е гнус от косми, прахоляци и фъндъци...гррррррр
Виж целия пост
# 12
аууу, думата Фъндъци значи нещо много кофти!!!
 Не ми се ще да вярвам, че и такива работи изпадат при тупане на килими пък било то и на двора дори...
Монда, мой козметичен идоле!!! Какви са тез работи?!?!?! Laughing
Виж целия пост
# 13
 Хич не съм по разправиите, очаквам хората сами да се усещат, но уви Tired
Виж целия пост
# 14
аууу, думата Фъндъци значи нещо много кофти!!!
 Не ми се ще да вярвам, че и такива работи изпадат при тупане на килими пък било то и на двора дори...
Монда, мой козметичен идоле!!! Какви са тез работи?!?!?! Laughing
хахахаха...какво е фъндък? чак ми е гадно сега да  пиша...едни такива топки косми, мъх, кончета...такива гадости! Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия