Как трябва да рита през 21 г.с.

  • 1 070
  • 18
За първи път ме ритна през 18 г.с. от тогава до сега само усещам че по-често започва да рита но силата си е все една и съща. Не ме буди през ноща не се върти само леки ритничета. Лекарката каза че щяло да бъде спокойно. Имам приятелка на която и се разказва играта и не я остава на мира. При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Моето бебче доскоро риташе доста, но в общи линии слабичко. Последните няколко дни пък рита рядко, но затова пък доста по-силно. Предполагам почва да му става по-тесничко вътре и затова така си е сменило режима  Crazy И аз понякога се притеснявам кое всъшност е нормалното, но най-вероятно всяко бебоче си е индивидуалист и си рита както си ще Grinning
Виж целия пост
# 2
При всяко бебе е различно. Понеже бях бременна с близнаци , ще ти кажа , че единия го усещах съвсем леко , докато другия правеше такива лупинги  ooooh! и нямах мира изобщо. Не се притеснявай всичко е наред  Wink. Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 3
За първи път ме ритна през 18 г.с. от тогава до сега само усещам че по-често започва да рита но силата си е все една и съща. Не ме буди през ноща не се върти само леки ритничета. Лекарката каза че щяло да бъде спокойно. Имам приятелка на която и се разказва играта и не я остава на мира. При вас как е?

Има време да започне да те рита по-силно и да те буди евентуално. То си се върти, ама е още малко и не се усеща толкова осезаемо още. След време като наедрее ще видиш какво се вика ритници и подскачане на целият корем като реши да шава. Laughing Усещането е страхотно, даже някой път нарочно го потупвам през корема, за да го видя къде се е настанил в даден момент. Просто му се радвам много още от сега. Може и да го ядосвам така, защото някой път доста сериозно ми отвръща на "удара".
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай  от 7 месец нататък ще има да те рита  Grinning и то как  Hug  При първата бременност  синът ми беше едро бебе и доста отраничко си ме риташе силно и усезателно го усещах, а сега с госпожицата е по-нарядко, но пък по- силно ! Всяко детет си е различно проличава още в коремчето, макар че ако не ритало и дивяло, докато е било в корема, не означава че няма да го прави като се роди   Wink
Виж целия пост
# 5
всички магарета си приличат,но не всички се казват Марко!Един ден слабо,друг-силно-просто се настрой миг за миг Peace
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря  Laughing
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми беше много спокойна бебе в корема ми-почти не усещах да ме рита и затова през ден-два бях на УЗ BlushСпокойно Peace
Виж целия пост
# 8
при всяко бебе ритането си е индивидуално Peace
Виж целия пост
# 9
И Габи не е ритала много,но за сметка на това се въртеше  Joy.Корема ми мърдаше като живачна капка  hahaha
Виж целия пост
# 10
Аз лично чак след 28 г.с. започнах да усещам раздвижване, преди това - почти нищо. Много се притеснявах, но всяко бебе си е различно, може би моето е просто по-тихичко.
Виж целия пост
# 11
Моето бебе беше много кротко,дори и в големите месеци не съм я усещала много.Е, сега пък ми разказва играта...
Виж целия пост
# 12
Докато бях бременна със дъщеря ми, тя риташе малко, повоче се въртеше но като цяло беше спокойна.Сега това бебенце го усещам ощте от края на 3 месец и се очертава да е по буйно и повече да рита.А снаха ми като беше бременна нейния юнак не я оставаше на мира.Тя дори неможеше да спи, той много риташе.
Виж целия пост
# 13
Аз започнах да го усещам към 18 седмица ......леко пърхане нищо кой знае какво Flutter От 23 стана по така,но пак не много силно но си риташе вече Mr. Green а сега поритва и се намества дори и  е много сладко:) а не го лиусета няколко часа лекинко си потупвам тумбачето Crazy и той започва да шава!  Flutter Party
Виж целия пост
# 14
Леки са ритничетата, защото си само в 18 седмица. То бебето си има място все още за въртене и думкане и затова не го усещаш така силно. При мен с всяка седмица става все по-осезаемо.
От две седмици ми мести целия корем.  Grinning Чакам да видя с напредването на месеците как ще е.
Леко бременеене и се радвай, като стане по-голямо да не ти се допишква от ритници.  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия