АБЕ ЕЙ! (за хората от Енергото се отнася)

  • 1 703
  • 22
аБЕ тия ОТ енергото малоумни ли са кви са smile3511. или ако не са те тия дето днес за 3-ти път ми спират тока (от снощи)! днес сутринта за 2 часа и нещо без ток! немога да преваря вода на детето, да стопля - да не говорим, съдра се да реве гркото  newsm45и преди малко пак - пали-гаси-пали-гаси - абе тва дане им е ротативка,че да си дърпат ръчката когато си поискат. Тоя хладилник у нас и телевизора да не е 5лв. с  ДДС-то??? Ай сиктир! smile3515

п.п. най-странното е, че като няма ток няма налягане и водата става (топлата) не повече от 20 градуса, а иначе не се пипа....  newsm78
Виж целия пост
# 1
Абе ей, ние не сме от Енергото, бе ей...Не ни се карай.
Виж целия пост
# 2
Вземи си изворна вода за детето и го нахрани поне  Grinning (Розов Девин)
Виж целия пост
# 3
Е, сигурно не го спират, щото им е кеф, а защото трябва  Tired
Виж целия пост
# 4
Абе ей, ние не сме от Енергото, бе ей...Не ни се карай.

аз не на вас  oops
Виж целия пост
# 5
Вземи си изворна вода за детето и го нахрани поне  Grinning (Розов Девин)

млякото не ще дасе разтвори в студена вода:(
Виж целия пост
# 6
Миналата седмица имаше предупреждение, че е възможно да се спира тока в част от София. Младост, Дружба, Горубляне и още няколко квартала.
 
Виж целия пост
# 7
Имаш ли гореща вода в бойлера? Сложи вода (изворна) в шишенцето и я стопли на водна баня с гореща вода.
И се успокой  Grinning
Виж целия пост
# 8
Те са предупредили .Че ще има спадове в електричеството .Около месец .Става въпрос за ремонт .Аз разбрах ,че касае Младост.
Виж целия пост
# 9
И Мусагеница.
И аз съм в кюпа, ама си трая. На 9 етаж сме...
Виж целия пост
# 10
Имаш ли гореща вода в бойлера? Сложи вода (изворна) в шишенцето и я стопли на водна баня с гореща вода.
И се успокой  Grinning
пробвах - не стана
Виж целия пост
# 11
като дойде токът от "абе ей"-ците, си стопли/превари 2 литра и си ги налей в термосчето. После само сипваш и раздрусваш Wink
Виж целия пост
# 12
А ние си купихме газово къмпинг котлонче миналата година  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Вчера нямах нет поради тая причина. Днес пак. Като звъннах в бол.бг, служителката ме пита дали имам ток Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Малко офф, но се сетих за един виц по тоя повод, ще ме извини anche_mamche, наистина не е приятно, но поне да я развеселя.

-Ало, ВиК-а ли сте?
-Не, Енергото сме.
-Нищо, и на вас да ви е*а майката...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия